آپدیت آندروید کیت کت برای Sony Xperia E1 و E1 dual

سونی به وعده خود در مورد ارائه ی آندروید کیت کت برای اکسپریا E1 و اکسپریا E1 Dual عمل می کند. این آپدیت اکنون ارائه می شود، هر چند که ممکن است تأخیرهایی در کشورهای مختلف و اپراتورها صورت گیرد. اگر شما هم قصد آپدیت تلفن هوشمند خود دارید، از قسمت About تنظیمات گوشی خود، آپدیت ها را چک کنید تا یکی از اولین کسانی باشید که آن را دریافت می کنید.

این آپدیت باعث بهبود عملکرد  این تلفن هوشمند میشود که ریشه ی آن، آندروید 4.4 کیت کت است. علاوه بر این، این تغییرات مشابه چیزی است که اکسپریا T2 Ultra دریافت کرده بود که شامل یک نوار وضعیت پیچیده و امکان جابه جایی سریع می باشد. برنامه های سفارشی سونی مثل نرم افزار پخش موسیقی Walkman، Stamina Mode و غیره نیز آپدیت شده است.

با وجود تغییرات گوگل برای کیت کت، سونی انتقال برنامه ها را به کارت حافظه اکسترنال میکرو اس دی فعال کرده است که در این مورد با توجه به 4 گیگابایت حافظه داخلی؛ کاربران کمتر با ارور پر شدن حافظه داخلی مواجه خواهند شد.

تغییر دیگر آن، استفاده از PlayStation 4 مانند انیمیشن بوت و تصویر زمینه زنده است. شما می توانید ظاهر آن را با تم های اکسپریا تغییر دهید.

اکسپریا M2 و اکسپریا M2 dual برای دریافت کیت کت در نوبت بعدی قرار دارند.

لینک کوتاه | منبع: gsmarena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان