اچ‏ تی‏ سی درحال تحقیق برای اضافه کردن زوم اپتیکال به تلفنهای هوشمند

اگر نام گذاری تلفنهای هوشمند پرچمدار اچ تی سی به همین منوال پیش برود، ما در سال آینده باید منتظر اچ تی سی وان جدید با کد M9 خواهیم بود که علاوه بر پیشرفت هایی در اکثر موارد (مانند پردازنده، صفحه نمایش، سنسور دوربین، کیفیت ساخت بدنه، باتری، حافظه و …)، دارای دوربینی با لنز زوم خواهد بود.

سایمون وایتهورن، محقق بخش عکاسی شرکت اچ تی سی میگوید، این شرکت در حال تحقیق برای اضافه کردن امکان زوم اپتیکال به تلفنهای هوشمند سال 2015 خود است.

“ما در حال حاضر تعداد زیادی دوربین های کامپکت ببین و بگیر در بازار داریم، اما میخواهیم امکانات و توانایی آنها را به تلفن های هوشمند اضافه کنیم تا این فاصله رفته رفته کم شده و به حداقل برسد”

او همچنین اضافه میکند؛ ما هرروز شاهد قوانین تازه ای هستیم که مانع استفاده از دوربین های عکاسی در جاهای خاص میشود، در حالی که در بسیاری از آنها هنوز امکان عکاسی با موبایل وجود دارد.

اما در حال حاضر از نظر اپتیک فاصله ای مشخص بین تلفن های هوشمند و دوربین های عکاسی وجود دارد که به عقیده ی وی، این فاصله در طی 12 تا 18 ماه آینده از طرف اچ تی سی رفع خواهد شد و امکان زوم اپتیکال برای اولین بار به سراغ تلفن های هوشمند خواهد آمد.

لینک کوتاه | منبع : pocket-lint

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=904

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان