تست باتری HTC One M8 for Windows

درحالی که HTC One M8 اندرویدی، نتایج خوبی را در تست باتری از خود به جای گذاشته بود، ظاهرا ورژن ویندوزی این تلفن هوشمند مصرف بهینه تری داشته و شاهد عمر باتری طولانی تر این تلفن هوشمند با همان مشخصات سخت افزاری در سیستم عامل ویندوز هستیم.

همانطور که در تصویر بالا مشخص است، این تلفن هوشمند توانسته است در بررسی زمان مکالمه شبکه 3G به رکورد 28 ساعت و 34 دقیقه برسد که این رکورد هشت و نیم ساعت از همتای اندرویدی خود بیشتر است. تفاوت بسیار محسوس و شاید بتوان گفت زیاد است (بیش از 40 درصد).

 در تست وبگردی با تلفن هوشمند نیز اچ تی سی وان ویندوزی توانسته است رکورد 12 ساعت و 34 دقیقه را به دست بیاورد که اینجا نیز شاهد 3 ساعت و نیم افزایش میزان عمر باتری نسبت به ام 8 اندرویدی هستیم(نزدیک به 40 درصد افزایش).

اما در تست پخش ویدئو رکورد های به دست آمده عینا یکی بوده و هر دو به اندازه 11 ساعت و 15 دقیقه توانسته اند در این تست دوام بیاورند.

درنهایت اگر با HTC One M8 for Windows بخواهید روزانه یک ساعت تماس تلفنی، یک ساعت وبگردی و یک ساعت پخش ویدئو را تجربه کنید، این تلفن هوشمند با یک بار شارژ کامل، 79 ساعت دوام خواهد آورد و برای شما کار خواهد کرد که این زمان 8 ساعت بیشتر از ورژن اندرویدی است.

 

htc-one-m8-battery-test

 اما همانطور که اطلاع دارید، یکی از عمده ترین شعار های اندروید 5، بهینه سازی سیستم عامل برای کمترین مصرف باتری بوده و با توجه به اینکه بزودی شاهد انتشار آپدیت اندروید جدید برای ام 8 اندرویدی خواهیم بود، احتمالا با تحقق شعار های گوگل شاهد عمر بیشتر باتری در این تلفن هوشمند نیز خواهیم بود.

 

لینک کوتاه | منبع : Gsmarena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان