زمان عرضه و قیمت سامسونگ گلکسی آلفا

امروز همه ی نگاه ها به طرف سامسونگ بود چون محصولی که مدت هاست منتظر آن هستیم را به ما معرفی کرد. سامسونگ گلکسی آلفا اولین تلفن هوشمند سامسونگ با بدنه ی فلزی.

از دیگر مزیت های این تلفن هوشمند می توان به مجهز بودنش به پردازنده ی Exynos، ارتباط با شبکه ی LTE، دوربین 12 مگاپیکسلی و بسیاری از ویژگی های خوب دیگرش اشاره کرد. تنها نکته ی نا امید کننده در این تلفن هوشمند باتری ضعیف 1860 میلی آمپری اش است البته خود سامسونگی ها ادعا می کنند با توجه به صفحه نمایش اچ دی این تلفن هوشمند این میزان از عمر باتری کفایت می کند.

اما برای داشتن این تلفن هوشمند باید چقدر هزینه کنیم و از چه زمانی می توانیم این تلفن هوشمند را در قفسه فروشگاه ها ببینیم؟ به نظر می رسد شایعاتی که تا کنون از عرضه ی این تلفن هوشمند در سپتامبر امسال سخن می گفتند درست بوده اند. این تلفن هوشمند از روز جمعه پانزدهم آگوست در روسیه برای سفارش در دسترس است و از دوازدهم سپتامبر می توانید آن را در قفسه ی فروشگاه ها ببینید. قیمت حدودی این محصول 690 دلار است و مشخص است که قیمتی پایین تر از پرچمدار اخیر شرکت دارد. اما انتظار می رود این محصول در بازارهای اروپایی قیمتی بیشتر از 600 دلار نداشته باشد.

لینک کوتاه | منبع: Phonearena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان