ویندوز فون 9 به زودی متولد خواهد شد

در حالی که ویندوز فون 8.1 هنوز پیشتاز است ما اطلاعاتی از عرضه ی سیستم عامل ویندوز فون 9 در دست داریم. بنابر سندی لو رفته که از نقشه ی راه مایکروسافت در سال 2015 پرده بر می دارد، کمپانی برنامه دارد در فصل دوم یا سوم سال 2015 ویندوز فون 9 را به بازار عرضه نماید.

انتظار می رود عرضه ی کامل و فراگیر این سیستم عامل بر روی دستگاه های هوشمند در ماه های پایانی 2015 اتفاق بیفتد. به نظر میرسد عرضه نهایی ویندوز فون 9 از ویندوز فون 8.1 کمتر طول بکشد بنابر اسناد لو رفته حدودا 16 ماه دیگر شاهد حضور ویندوز فون 9 خواهیم بود.

هنوز اطلاعاتی از قابلیت هایی که ویندوز فون 9 در دسترس کاربرانش قرار می دهد در دسترس نیست. آخرین نسخه از این سیستم عامل؛ ویندوز فون 8.1 قابلیت هایی همچون دستیار شخصی، مرکز اطلاعات، Cortana و سایر امکانات را در دسترس قرار داده و به این سیستم عامل مزیت رقابتی بشتری بخشیده است، همگی مشتاقیم تا از ویژگی های این نسخه از ویندوز فون مطلع شویم.

بسیار جالب خواهد بود اگر بتوان دستگاه های ویندوز فون فعلی را با این نسخه آپدیت کرد، در حالی که ویندوز فون 8 این قابلیت را برای کاربران نسخه ی 7 ارائه نداده بود.

لینک کوتاه | منبع :phonearena

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=1234

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان