پاور 240 واتی و بدون فن استریکام با نام ZeroFlex ZF240 معرفی شد

همانطور که می دانید پاورها نیاز به خنک شدن دارند و به همین منظور از فن های مختلفی استفاده می کنند. برخی از این فن ها، بسیار بی صدا هستند و برخی دیگر با صدای خود، کاربران را آزار می دهند. در جهت رفع این مشکل که کاربران بسیاری از آن رنج می برند، امروز پاور جدیدی معرفی شد که دیگر این مشکل را به همراه نخواهد داشت!

امروز شرکت نه چندان مطرح استریکام (Streacom)، پاور جدید، بدون فن و 240 واتی خود را با نام ZeroFlex به صورت رسمی معرفی نمود. این پاور جدید، کاملا بدون صدا کار می کند و توان آن، 240 وات می باشد و اصلی ترین نکته این است که هیچ فنی در آن وجود ندارد. حذف کردن فن ها در پاورها، از گذشته تا به امروز مورد تحقیق و بررسی است و همه ی شرکت ها در تلاشند با حذف آنها از پاورها، سر و صدای اضافی را از بین ببرند. شرکت استریکام نیز با معرفی پاور ZeroFlex اولین قدم را در این راستا برداشت.

سیستم خنک کنندگی این پاور بسیار هوشمندانه طراحی شده است و سبب شده است تا گرما به صورت مهندسی شده بیرون رود اما با این حال، نمی توان عامل گرما و روش بیرون رفتن آن را نادیده گرفت. به همین منظور، سازندگان به گونه ای این پاور را طراحی کرده اند که هیت سینک آن با کیس تماس برقرار می کند و این اتصال با وجود براکت فوق العاده ی “L” انجام می شود و در نتیجه، گرما خارج می شود.

هنوز زمان عرضه و قیمت پاور Streacom ZeroFlex ZF240 مشخص نشده است. در ادامه می توانید تصاویر بیشتر را مشاهده نمایید.

99a 99c 99d

لینک کوتاه | منبع : Techpowerup

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان