چگونه تصاویر و ویدئوهایمان را از آیفون برای یک تلفن هوشمند اندرویدی بفرستیم

فرستادن تعدادی عکس و ویدئو از یک آیفون به یک آیفون دیگر کار بسیار آسانی است، می توان اگر شخص به ما نزدیک بود از سرویس AirDrop استفاده کنیم یا از سرویس ابری آی کلود استفاده کنیم. اما وقتی مقصد یک تلفن هوشمند یا تبلت اندرویدی باشد کار کمی دشوار است. بنابراین تصمیم گرفتیم راهنمایی بنویسیم که بتوانید فایل هایتان را به راحتی از یک آیفون به دستگاه اندرویدی بفرستید.

استفاده از فیسبوک مسنجر، گوگل هنگ اوتس، وایبر و سایر شبکه های اجتماعی

1

چندی است بسیار رایج شده که افراد تصاویر و ویدئوهایشان را توسط نرم افزارهای چت یا شبکه های اجتماعی ارسال می کند و به اشتراک می گذارند. این اپلیکیشن ها که بر روی سیستم عامل های متفاوت وجود دارد و می تواند حجم تصاویر خروجی را کم کند، اگر مشکلی با کاهش حجم و کیفیت فایل هایتان ندارید به راحتی می توانید ااین سرویس ها استفاده کنید.

استفاده از سرویس های ایمیل

2

هر آیفونی حجم کسترده ای از اپلیکیشن های ایمیل دارد، شما می توانید فارغ از نوع و سیستم عامل دستگاه مقصدتان فایل هایتان را ارسال کنید. متاسفانه محدودیت هایی از نظر حجم فایل های ارسالی وجود دارد. سرویس ایمیل اپل به شما 20 مگابایت فضا و سرویس ایمیل گوگل، جی میل تنها 25 مگابایت فضا به شما می دهد. البته وی توان این محدودیت ها را با استفاده از سرویس های ابری دور زد.

با استفاده از یک سرویس فضای ذخیره سازی ابری

3

سرویس های ابری به جز بک آپ گرفتن از اطلاعات کاربردهای دیگری نیز دارند. دراپ باکس و گوگل درایو بهترین سرویس هایی هستند که برای جابه جایی فایل هایتان می توانید از آنها استفاده کنید. استفاده از این سرویس ها رایگان است مگر اینکه احتیاج به فضای اضافه تر داشته باشید. دراپ باکس 2 گیگابایت فضای رایگان و گوگل درایو 15 گیگابایت فاضی مشترک بین گوگل پلاس و جی میل به شما می دهد.

استفاده از اپلیکیشن های انتقال فایل

4

امروزه برای هر کاری یک اپلیکیشن وجود دارد، اشتراک و انتقال فایل ها یکی از این کارهاست. شما می توانید با یک جستجوی ساده به یکی از این اپلیکیشن ها به صورت رایگان دست یابید. تنها محدودیت این روش این است که اپلیکیشن باید بر روی هر دو دستگاه نصب شده باشد.

استفاده از کامپیوتر

5

همیشه در دسترس بودن یک کابل یو اس بی برای کاربران تلفن های هوشمند ضروری است. شما می توانید با استفاده از کامپیوتر فایل هایتان را جا به جا کنید.

این روش احتیاجی به اتصال اینترنت، نصب کردن سخت افزار یا نرم افزار اضافی و محدودیت حجم و تعداد ندارد.

لینک کوتاه | منبع: phonearena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان