کمپانی بزرگ و کره ای “پنتک” برای فروش گذاشته شده است!

وقتی در رابطه با کمپانی های بزرگ کره ی جنوبی که در تکنولوژی و فن آوری پیشگام هستند سخن به میان می آید، نام دو غول بزرگ “سامسونگ” و “ال جی” تداعی می شود، کمپانی های بزرگی که باعث شده اند تا شرکتی همچون “پنتک” که سومین شرکت پیشگام در تولیدات فن آوری و تلفن های هوشمند در کره ی جنوبی می باشد، برای فروش گذاشته شود.

در سایه ی ال جی و سامسونگ بودن شرکت پنتک، باعث شده است تا این شرکت دو سال پیاپی را با ضرر و زیان رو به رو شود و مدیران تصمیم گرفته اند تا با فروش این شرکت، از ضرر و زیان بیشتر جلوگیری کنند.

از چند سال پیش تا کنون، بازار موبایل کره ی جنوبی به حالتی وطن پرستانه تبدیل شده بود و حدود 90 درصد مردم به سراغ محصولات وطنی خود بودند. پس از آن، منتقدین تصور می کردند که کمپانی های تولید کننده ی تلفن های هوشمند در هند و چین می توانند بازار کره ی جنوبی را تسخیر کنند اما این اتفاق نیز نیتفتاد. اما پیشرفت روز افزون شرکت هایی همچون کوآلکام و سامسونگ، سبب شد تا رفته رفته کمپانی پنتک به انزوا رود و سیا.ست های این شرکت با شکست مواجه شود.

  شایعات از باتری 3500 میلی‌آمپرساعتی گلکسی نوت 7 حکایت دارند

حال پنتک با انبار هایی پر از تلفن های هوشمند فروش نرفته، برای فروش گذاشته شده است تا شاید این شرکت به روز های اوج خود و زمانی که در کره ی جنوبی حرف اول را میزد، باز گردد…

لینک کوتاه | منبع : Engadget

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=5513

ديدگاه کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of