گجت پوشیدنی ShotTracker شما را در پرتاب های ورزش بسکتبال، کمک خواهد کرد!

یک گجت پوشیدنی دیگر و این بار، معرفی گجت 150 دلاری و پوشیدنی ShotTracker که می تواند کمک زیادی به بسکتبالیست ها کند. این گجت جدید که به تازگی معرفی شده است کمتر به درد افراد حرفه ای می خورد و بیشتر می تواند شما را در بهبود توانایی هایتان در ورزش بسکتبال یاری کند.

اما سیستم گجت ShotTracker به چه صورتی خواهد بود؟

سیستم به کار گرفته شده در این گجت بسیار ساده است.  این سیستم شامل دو سنسور می شود که یکی به دور دست بسته شده و دیگری به توپ شما یا سبدی که توپ را به سوی آن پرتاب می کنید بسته می شود. یک نرم افزار نیز برای این سیستم طراحی شده است که می توانید آن را بر روی تلفن های اندرویدی یا تلفن های هوشمند شرکت اپل نصب کنید و پس از آن، به وسیله ی بلوتوث، این دو سنسور را به یکدیگر وصل نمایید. البته سنسوری که به دور دست بسته می شود، می تواند از زیر دستکش یا لباس نیز عمل کند.

این دو سنسور با یکدیگر کار می کنند و تمامی پرتاب هایی را که موفق باشند یا خطا روند، در این نرم افزار ثبت می شوند و پس از ارائه ی آمار دقیق و مشخصی از پرتاب هایتان، می توانید از روند عملکرد خود با خبر شوید. همچنین در طول زمان نیز فعالیت ها و روش هایی که می تواند عملکرد شما را بهبود بخشد نیز به شما ارائه می شود. این سیستم به اندازه ی کافی نیز هوشمند طراحی شده است که پرتاب های دیگر شما را همچون پاس دادن یا دریبل زدن تشخیص دهد، پس از این بابت نیازی به نگرانی نیست. همچنین سیستم هایی در جهت اشتراک گذاری نتایج فعالیت های خود با سایر افراد نیز برای کاربران در نظر گرفته شده است تا جوی رقابتی نیز به وجود بیاید.

NetSensor ST_Charger2 ST_Sensor-Phone ST_Wrist2

شاید تنها نکته ی منفی در رابطه با گجت پوشیدنی ShotTracker، نبود حافظه ی داخلی برای ذخیره اطلاعات باشد. به همین علت نیاز است که تلفن هوشمند شما در یک فاصله ی مشخصی قرار گیرد تا تمامی فعالیت های شما به صورت کامل و صحیح ثبت شوند تا در آینده مورد استفاده قرار گیرند. طبق گفته ی سازندگان، گجت پوشیدنی ShotTracker که قرار است در ماه دسامبر عرضه شود، ضد آب بوده و می تواند با هر بار شارژ کامل، 8 ساعت دوام بیاورد. همچنین سنسور دیگری که به سبد یا توپ شما متصل می شود، با هر بار شارژ شدن تا 3 ماه دوام خواهد آورد.

نظر شما در این گجت چیست؟ به نظر شما این گجت تا چه میزان می تواند شما را در بهبود عملکرد خود در ورزش بسکتبال یاری کند؟ در ادامه می توانید نظرات خود را با تکنولوژی نیوز به اشتراک بگذارید.

لینک کوتاه | منبع : Slashgear

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان