گلکسی اس 6 با بدنه فلزی و صفحه ی نمایش خمیده ساخته خواهد شد؟

پس از انتشار اخبار بسیار زیادی در رابطه با Samsung Galaxy S6، تصویری از این تلفن هوشمند منتشر شده بود که نشان می داد یک نسخه از این تلفن هوشمند همچون Galaxy Note Edge در دست ساخت است که قسمتی از صفحه ی نمایش آن خمیده است. اما شایعاتی منتشر شده است که همه چیز را به گونه ای دیگر نشان می دهد و بدون شک موجب تعجب همه ی شما خواهد شد!

این شایعات که از سوی وب سایت ایتالیایی HD Blog که یک وب سایت تکنولوژی می باشد، منتشر شده است، نشان می دهد که این تلفن هوشمند با صفحه ی نمایشی خمیده و با جنس بدنه ی آلومینیوم ساخته خواهد شد. البته ما نمی توانیم این اطلاعت را قبول کنیم چرا که آنها هیچ منبعی را ارائه نکرده اند و اعلام داشته اند که این اخبار را از سوی منبعی قابل اعتماد دریافت کرده اند که خب این موضوع نمی تواند برای کاربران متقاعد کننده باشد.

اول در رابطه با آلومینیوم. سایت HD Blog اعلام کرده است که این تلفن هوشمند جنسی از آلومینیوم خواهد داشت اما ما این موضوع را در رابطه با تلفن های HTC One و Iphone 6 هم شنیدیم و دیدیم که بدنه ی آنها تماما از فلز ساخته شده بود.

درست است، شاید بدنه ی آلومینیومی چندان دور از ذهن نباشد اما صفحه ی نمایش خمیده برای پرچم دار کمی دور از ذهن است. ما نمی گوییم که صفحه ی نمایش خمیده چیز بدی است اما تکنولوژی صفحه ی نمایش هنوز آنطور که باید نیست و این موضوع به خوبی در تلفن هوشمند Galaxy Note Edge دیده می شود و صفحه ی نمایش خمیده، هنوز شایسته ی یک پرچم دار نیست.

در ماه های اخیر، وضعیت فروش تلفن های هوشمند سامسونگ به قدری بد بوده است که این شرکت تمامی مدیران خود را تعییر داده است و مدیر بخش تلویزیون های خود را مسئول بخش تلفن های هوشمند کرده است. حال با بحرانی که سامسونگ با آن رو به رو است، صفحه ی نمایش خمیده برای یک پرچم دار تا حد زیادی خطرناک بوده و ریسکی بزرگ است. شاید آلومینیوم چندان بد نباشد اما صفحه ی نمایش خمیده هدفمند نخواهد بود…

ما همچنان تا آغاز کنگره ی جهانی موبایل منتظر خواهیم ماند تا ببینیم سامسونگ چه محصولی را معرفی می کند. محصولی با صفحه ی نمایش خمیده یا با صفحه ی نمایش ساده…

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=8210
منبع: Slashgear

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان