نسخه‌ی 2017 از خودروی شورلت کوروت گرند اسپرت رونمایی شد

نمایشگاه اتومبیل ژنو دو روز پیش آغاز و روز گذشته به کار خود پایان داد. خودروهای فوق‌العاده‌ای در این نمایشگاه معرفی شد که بدون شک می‌تواند مورد علاقه‌ی بساری از شما عزیزان باشد. یکی از این خودروهای که وجه همگان را به خود جلب نمود، معرفی شدن نسخه‌ی 2017 از خودروی سوپراسپرت Chevrolet Corvette Grand Sport بود. این خودروی فوق‌العاده قدرتمند و بزرگ که شرکت شورلت آن را در نمایشگاه خودرو ژنو معرفی نمود، قرار است از تابستان سال آینده وارد خیابان‌های آمریکا و از پاییز نیز وارد اروپا شود.

البته باید اشاره کنیم که در زمان عرضه تنها شاهد ورود یک مدل از این خودرو به بازار نخواهیم بود و مدل‌های مختلفی همچون کوپه نیز معرفی خواهند شد. همچنین نسخه‌ای مخصوص از این اَبَرخودرو نیز قرار است وارد بازار شود که رنگ آن به صورت مخصوص،”واتکینز گلن گری فلزی” می‌باشد و در آن از چرخ‌های Michelin Sport Cup 2 نیز استفاده خواهد شد. همچنین به کار بردن پارچه‌های جیر و چرم مخصوص و طبیعی در این بخش داخلی این خودرو در کنار امکان استفاده از ترمزهای Brembo و پکیج تقویت‌کننده Z07 برای افزایش قدرت اتومبیل، از مواردی هستند که در مورد این خودروی قدرتمند و نسخه‌ی مخصوص آن می‌توانیم به آن اشاره نماییم. در رابطه با این پکیج تقویت‌کننده سرعت و قدرت باید اشاره داشته باشیم که سازندگان در آن از ترمزهای کربن-سرامیکی و بدنه‌ای از جنس فیبر کربن استفاده خواهد شد که می‌تواند عملکرد خودرو را تا حد قابل توجهی افزایش دهد.

2017 Chevrolet Corvette Grand Sport makes debut, drops jaws 4 2017 Chevrolet Corvette Grand Sport makes debut, drops jaws 3

امکان شخصی‌سازی و سفارش خودرو به هنگام خرید نیز تقریبا “نامحدود” اعلام شده و خریداران می‌توانند خودروی خود را با ویژگی‌های دلخواه خود خریداری نمایند. حتی این امکان وجود دارد که بتوان در مورد موتور 460 اسب بخاری و LT1 V8 این خودرو و همچنین جعبه‌دنده 7 تایی این خودرو و کم و زیاد کردن آنها نیز تصمیم گرفت.

هنوز مدیران شورلت اطلاعاتی را در مورد قیمت پایه این خودرو و همچنین قیمت نسخه‌های مختلف آن در اختیارمان قرار نداده‌اند.

2017 Chevrolet Corvette Grand Sport makes debut, drops jaws 7 2017 Chevrolet Corvette Grand Sport makes debut, drops jaws 2 2017 Chevrolet Corvette Grand Sport makes debut, drops jaws 5 2017 Chevrolet Corvette Grand Sport makes debut, drops jaws 6

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=35466
منبع: TechnoBuffalo

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان