شایعات از قابلیت فیلم برداری 4K در آیفون SE خبر می‌دهند

دوم فروردین سال آینده اپل رویدادی را برگزار می‌کند که در آن قصد دارد از جدیدترین محصولات خود رونمایی کند. براساس شایعات منتشر شده در گذشته، اپل در این رویداد آیفون 4 اینچی را معرفی می‌کند که احتمالا‌ آیفون SE نام خواهد گرفت. حال جدیدترین شایعه‌ی منتشر شده در مورد این گوشی آن است که آیفون SE ممکن است دارای قابلیت فیلم‌برداری با کیفیت 4K باشد.

گویا اپل در این رویداد ویدیوی تبلیغاتی را نشان خواهد داد که این ویدیو با کیفیت 4K توسط آیفون SE ضبط شده است. اپل با اینکار قصد دارد قدرت فیلم‌برداری آیفون 4 اینچی خود را نشان دهد. هنوز مشخص نیست که آیا اپل این ویدیو را در رویداد دوم فروردین نشان خواهد داد یا اینکه قصد دارد زمان دیگری را برای نشان دادن آن برنامه‌ریزی کند. احتمالا با توجه به معرفی این گوشی در رویداد دوم فروردین، برای اینکه کاربران از قدرت این گوشی مطلع شوند در همان روز هم شاهد این ویدیو تبلیغاتی باشیم.

البته این اولین بار نیست که شایعه‌‌ای مربوط به فیلم‌برداری با رزولوشن 4K برای این گوشی مطرح می‌شود. هنگامی که شایعه‌ی چیپست A9 اپل برای این گوشی شکل گرفت می‌توانستیم حدس بزنیم که این قابلیت را نیز در آیفون SE خواهیم دید و نباید این خبر نیز ما را متعجب کند. به‌هر‌حال تمامی شایعات مطرح شده در مورد این گوشی و حتی معرفی آن هنوز تایید نشدند و به احتمال زیاد در رویداد دوم فروردین می‌توانیم به سوال‌هایی که در مورد این گوشی شکل گرفته پاسخ دهیم.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=36706
منبع: ubergizmo

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان