قیمت آیفون 8 به تحت کنترل نگه‎داشتن میزان تقاضا کمک خواهد کرد

مشکلی که بسیاری از کاربران با آن به هنگام عرضه‎ی هر مدل از آیفون روبرو می‎شوند این است که اگر عجله نکنند بایستی چند هفته برای دریافت سفارش خود انتظار بکشند. تحلیل‎گر شرکت JPMorgan آقای راد هال عقیده دارد که اپل ممکن است با قیمت‎گذاری آیفون 8 این قضیه را تحت کنترل قرار دهد.

بدون شک اپل خواهان این است کاربران نسبت به خرید آیفون 8 اقدام کنند، اما به منظور کنترل میزان تقاضا و جلوگیری از مدت زمان طولانی انتظار، هال اعتقاد دارد این شرکت به همین منظور قصد دارد قیمت آیفون 8 را بیشتر از 1000 دلار اعلام کند. ما قبلا هم گزارش‎هایی مبنی بر بالا بودن قیمت آیفون 8 شنیده بودیم و گزارش این تحلیل‎گر ظاهرا دلیل آن را توضیح می‎دهد، با اشاره به این حقیقت که این قیمت بالا به دلیل وجود قابلیت‎های جدید مانند نمایشگر اولد، دوربین‎های اسکن‎کننده‎ی سه‎بعدی، شارژ سه‎بعدی و موارد متعدد دیگر نیز است.

طبق گفته‎ی هال، او تخمین میز‎ند که آیفون 8 (یا به گفته‎ی او iPhone Pro) در مقایسه با آیفون 7، 65 دلار گران‎قیمت‎تر باشد. هم‎چنین شنیده می‎شود که اپل قصد دارد مدل بعدی آیفون را در مقادیر محدود عرضه کند، بنابراین منطقی است که این شرکت بخواهد میزان تقاضا را تحت کنترل داشته باشد.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=63612
منبع: ubergizmo

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان