کاربران اپ‎استور حال می‎توانند با توسعه‎دهندگان در تماس باشند

به همراه سایر تغییرات و بهبودها در سیستم‎عامل iOS 10.3، شاید یکی از آن‎ها واقعا (حداقل در خصوص اپ‎استور) در اکوسیستم محصولات اپل تغییر ایجاد کند، یعنی امکان برقراری ارتباط با توسعه‎دهندگان اپلیکیشن‎ها. دی‎ماه خبر عرضه‎ی این قابلیت شنیده می‎شد، ولی حال شاهد فعال شدن آن هستیم. در گذشته، یک توسعه‎دهنده مجبور بود با مهندسی معکوس و به دست آوردن شناسه‎ی کاربری یا فرد ایمیل آن‎ها را به دست آورده و در رابطه با باگی که کاربر تجربه کرده است سوال کند.

گوگل در حدود 5 سال است که چنین قابلیتی را دارد تا بی‎میلی اپل در افزودن آن بسیار عجیب باشد. در هر صورت، اگر با عملکرد صحیح یک اپلیکیشن در iOS یا OSX مواجه شدید و نظری در این خصوص در اپ‎استور ارسال کردید، این احتمال وجود دارد که برنامه‎نویس آن اپ با شما ارتباط برقرار کند.

کاربری که نظر خود را ثبت کند، اگر توسعه‎دهنده تصمیم به جواب بگیرد، ایمیلی دریافت خواهد کرد که فرصتی برای به‎روزرسانی نظر اولیه‎ی شما یا برقراری تماس مستقیم با توسعه‎دهنده را پیشنهاد می‎کند. شاید این ارتباط دو طرفه منجر به این شود که توسعه‎دهندگان مهارت‎های ارتباطی خود را بالا برده و شاهد به‎روزرسانی سریع‎تر اپلیکیشن‎ها باشیم.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=63587
منبع: engadget

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان