اپل‎موزیک با مسنجر فیس‎بوک ادغام می‎شود

فیس‎بوک اخیرا قابلیت جدیدی را در اپلیکیشن گفتگوی مسنجر خود برای به اشتراک‎گذاری موزیک معرفی کرده است. در این بین برخی از کاربران سرویس اپل‎موزیک ممکن است خوشحال شوند زمانی که بدانند که فیس‎بوک یکی از شرکت‎های همکار در این قابلیت را اپل معرفی کرده است تا کاربران قادر به استفاده از پلت‎فرم اپل‎موزیک در مسنجر فیس‎بوک باشند.

به معنای دیگر مشترکین اپل‎موزیک قادر به استفاده از این قابلیت در خود مسنجر خواهند بود. این قابلیت Song Sharing نام دارد و به طور کلی به کاربران اجازه می‎دهد بخش کوتاهی از آهنگ را با دوستان خود به اشتراک بگذارند، بنابراین اگر سعی داشته باشید دوست خود را نسبت به گوش کردن یک موزیک تشویق کنید، به اشتراک‎گذاری بخش کوتاهی از آن می‎تواند کمک کند. راه دیگر این است که کاربر لینک یوتیوب آن آهنگ را در اختیار دوست خود قرار دهد که معمولا نسخه‎ی کامل آهنگ است.

علاوه بر اپل‎موزیک، از دیگر پلت‎فرم‎های استریم موزیک که نیز در قابلیت Song Sharing مسنجر‎ فیس‎بوک ادغام خواهند شد، اسپتیفای را می‎توان نام برد که در زمان عرضه‎ی این قابلیت اضافه شده خواهد بود، در حالی‎که ادغام با اپل‎موزیک در تاریخ دیگری انتظار می‎رود صورت گیرد. مطمئن نیستیم که در آینده پلت‎فرم‎های بیشتری به این قابلیت اضافه شوند یا خیر، اما فعلا به نظر می‎رسد اپل‎موزیک و اسپتیفای تنها پلت‎فرم‎هایی هستند که از قابلیت جدید مسنجر فیس‎بوک می‎توانند بهره ببرند.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=65156
منبع: ubergizmo

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of