اپل یک میلیون دلار صرف ساخت پله‌های فروشگاه جدید خود در سانفرانسیسکو کرده است!

طبق گزارشی که وب‎سایت Curbed با استفاده از اطلاعاتی که از وب‎سایت BuildZoom به دست آورده، شرکت اپل برای ساخت پله‎های فروشگاه جدید خود در سانفرانسیسکو یک میلیون دلار هزینه کرده است.

داده‎های به دست آمده نشان می‎دهد که اپل طبق مجوز ساخت و سازی که به دست آورده انتظار هزینه کردن 23.6 میلیون دلار صرف ساخت و نوسازی فروشگاه خود را داشته است.

واقعا این رقم بسیار بالا است، البته باید اشاره داشت که اپل قبل از این‎که واقعا ساخت‎ و ساز را شروع کند این ارقام را در اختیار شهرداری سانفرانسیسکو قرار داده، در نتیجه هزینه‎های واقعی می‎تواند بالاتر هم باشد.

نمایی از این پله‎های نیم میلیون دلاری

jpg

نمایی دیگر

jpg1

جدا از این پله‎های یک میلیون دلاری، نشان روی نمای خارجی ساختمان بودجه‎ی 82 هزار دلاری را به خود اختصاص داده ولی لوگوی اپل تنها 2 هزار دلار هزینه برداشته است.

jpg2

علاوه بر این، اپل یک بودجه‎ی 50 هزار دلاری به سیستم‎های پشتیبانی برای صفحه‎ی نمایش فوق‎العاده بزرگ ویدئویی برای فروشگاه جدید اختصاص داده که با توجه به قیمت این نمایشگر که به تنهایی 1.5 میلیون دلار است، اقدام خوبی است.

jpg3

در پایان، اپل برای قفسه‎های درون فروشگاه نیز اپل 50 هزار دلار، برای دستگاه‎‎‎های تامین برق خورشیدی بر روی پشت‎بام 800 هزار دلار و 2.28 میلیون دلار برای به روزرسانی سیستم خاموشی آتش ساختمان، بودجه‎بندی کرده است.

این فروشگاه جدید در سانفرانسیسکو واقعا تایید نهایی بر مفهوم نسل بعدی فروشگاه‎های اپل است. علاوه بر داشتن درهای شیشه‎ای اتوماتیک بسیار بزرگ، این فروشگاه اپل با داشتن یک میدان عمومی خودستایی می‎کند.

سایر تغییرات شامل جایگزینی ایستگاه آشنای Genius Bar (ایستگاه پشتیبانی فن‎آوری که در بعضی از فروشگاه‎های اپل دیده می‎شود و هدف ارائه‎ی کمک و پشتیبانی از محصولات اپل است) با یک ایستگاه جدید به اسم “Genius Grove” است که در آن تکنسین‎های اپل به کمک شما می‎آیند.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=41876

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان