اپل مک‌بوک جدید خود را در ماه جاری میلادی معرفی خواهد کرد

اپل مک‌بوک جدید خود را در ماه جاری میلادی معرفی خواهد کرد

طی گزارش جدیدی از کشور ژاپن با اشاره به یک منبع خبری چینی، سری مک‎بوک‎های اپل ممکن است سرانجام شاهد عضو جدیدی باشند و در نهایت به انتظار طولانی کاربران پایان داده شود. محصول جدیدی از سری مک‎بوک‎های پرو اپل این ماه معرفی خواهد شد و فروشندگان عرضه‎ی آن را نیز از اوایل آبان شروع خواهند کرد. این سری جدید جایگزین سری فعلی مک‎بوک پرو (و تاریخ گذشته) خواهد شد که واقعا نیاز به به‎روزرسانی دارد.

مک‎بوک جدید از هر گونه پورت استاندارد یو‎اس‎بی A رهایی یافته و باید انتظار استفاده از پورت‎های یو‎اس‎بی C یا توندربولت 3 را داشته باشید. علاوه بر این تغییر، پورت یو‎اس‎بی C برای شارژ استفاده خواهد شد و دیگر شاهد استفاده از کابل MagSafe  نخواهیم بود، اگر به یاد داشته باشید به دنبال استفاده از MagSafe اگر پای شما به کابل شارژ گیر می‌‎کرد لپ‎تاپ به پایین کشیده نشده و از افتادن آن محافظت می‎شد.

در نهایت، این گزارش اشاره به این دارد که اپل قصد دارد تولید MacBook Air را متوقف کند، احتمالا به این دلیل که این شرکت قصد تولید محصول جدیدی به شکل آی‎پد پرو دارد تا پرکننده‎ی بازار بر جا از MacBook Air مانده باشد. گرچه، این گزارش تاکید می‎کند دلیل آن این است که اپل می‎خواهد بر ساخت یک مدل مک‎بوک Air 13 اینچی تمرکز کند.

انتظار می‎رود مک‎بوک پروهای جدید، اگر شایعات درست باشد، همین ماه وارد بازار شوند، گرچه کوچکترین اشاره‎ای از سوی اپل مبنی بر زمان رخ دادن این امر وجود ندارد. مدل‎های جدید Pro هم‎چنین انتظار می‎رود دارای تاچ‎ آی‎دی و یک پنل لمسی جدید اولد باشند که می‎تواند بسته به اپلیکیشنی که استفاده می‎شود قابلیت‎های متفاوتی از خود نشان دهد.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=54118
منبع: gsmarena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان