عمر باتری ساعت هوشمند اپل چقدر است؟

بعد از مدت‌ها انتظار ساعت هوشمند اپل نهایتا معرفی شد و با ویژگی‌های منحصر به فرد خود توانسته توجه اکثر کاربران را به خود جلب کند. قیمت‌های مختلفی هم برای این ساعت در نظر گرفته شده اما اگر این ساعت نتواند نیاز‌های روزمره‌ی ما را برطرف کند آیا قیمت‌های چند صد دلاری کاربردی خواهند داشت؟

اپل در اوایل اطلاعات زیادی را در مورد باتری ساعت منتشر نکرد تا اینکه اپل امروز اطلاعاتی جدید در مورد باتری اسمارت واچ جدید خود را منتشر کرد. به گفته‌ی اپل شما می‌توانید یک روز کامل را با ساعت سپری کنید بدون اینکه عضهی تمام شدن باتری را بخورید! آ به گفته‌ی اپل باتری ساعت تا 18 ساعت به صورت کاربری معمولی قابل استفاده خواهد بود.

حالا منظور از اپل در کاربری معمولی چیست؟‌در واقع چک کردن ساعت، خواندن چند نوتیفیکیشن، استفاده از یک یا دو برنامه و در کل 30 دقیقه استفاده‌ از دیگر ویژگی‌های ساعت می‌تواند 18 ساعت باتری را برای شما فراهم نماید اما اگر فراتر از انتظارات اپل از ساعت استفاده کنید بدون شک باتری ساعت زودتر از آن چه که فکرش را می‌کنید به اتمام می‌رسد.

به عبارتی دیگر، اپل در تست باتری اسمارت واچ خود، 90 بار زمان را چک کرد؛ 90 نوتیفیکیشن را خواند؛ 45 دقیقه از برنامه‌های ساعت استفاده کرد و 30 دقیقه موسیقی را توسط بلوتوث از آیفون به ساعت اجرا نمود. این انتظارات اپل برای استفاده‌ی روزمره‌ی کاربران خود است.

شما می‌توانید با ساعت هوشمند اپل سه ساعت به صورت مداوم صحبت کنید. از دیگر تست‌های گرفته شده قابلیت گوش دادن به موسیقی تا 7 ساعت می‌باشد.  اگر هر ساعت 5 بار زمان را چک کنید ساعت تا 48 ساعت بدون شارژ زدن برای شما کار خواهد کرد. اگر هم از ساعت استفاده‌ی خاصی نکنید باتری اسمارت واچ تا 72 ساعت بدون نیاز به شارژ در اختیار شما خواهد بود. برای اینکه ساعت به صورتا 100 درصد کامل شارژ شود 2 ساعت و 30 دقیقه زمان نیاز دارد.

نظر شما چیست؟‌ آیا اپل واچ با قیمتی که برای آن قرار داده شده، ارزش خرید دارد؟

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=12844
منبع: slashgear

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان