محصول اپل برای رقابت با اکو آمازون شبیه به مک‎پرو است

به دنبال موفقیت محصول اکو آمازون، شایعاتی مبنی بر این شکل گرفت که شرکت‎هایی همانند با اپل و گوگل نیز به دنبال کسب این دستاورد هستند. گوگل در واقع با ارائه‎ی Google Home به مبارزه با آمازون رفت اما محصول اپل هنوز رونمایی نشده است. در اخبار قبلی به استحضار شما رساندیم که این شرکت به نهایی کردن طرح خود نزدیک شده است اما حال جزئیات بیشتری در خصوص اهداف اپل به گوش می‎رسد.

Jen Ryall از وب‎سایت Mashable طی توئیتی جزئیات بیشتری را در خصوص رقیب اپل برای اکو منتشر کرده است. براساس این جزئیات، رقیب اپل برای اکو انتظار می‎رود طراحی مشابه با مک‎پرو داشته باشد. احتمالا از نظر ظاهری یا بزرگی به همان صورت نخواهد بود ولی ظاهرا شباهت‎های ظاهری وجود دارند.

این محصول در بالا دارای یک بخش مقعر با در اختیار داشتن قابلیت‎های کنترلی است و یک توری اسپیکر تمام قسمت‎های آن را مشابه با توری اسپیکرهای UE Boom می‎پوشاند و به احتمال قریب به یقین تیرماه در مراسم WWDC 2017 اپل رونمایی خواهد شد. ما می‎دانیم که اپل از کنفرانس توسعه‎دهندگان جهانی خود به منظور معرفی محصولات جدید در گذشته استفاده کرده است بنابراین تکرار این قضیه جای شگفتی نخواهد داشت.

ما می‎توانیم تنها فرض کنیم که این محصول مجهز به دستیار صوتی اپل یعنی سیری خواهد بود و چون با مراسم بزرگی روبرو هستیم اپل ممکن است حتی برنامه‎های خود را در خصوص تعامل توسعه‎دهندگان در ایجاد “مهارت‎ها” برای این دستگاه اعلام کند، همانند با قابلیت‎هایی که دستیار الکسای آمازون دارد.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=66080
منبع: ubergizmo

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of