نرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها

طراحی نرم‌افزار مقایسه محصولات ایرانی و خرید آنلاین توسط محققان قزوینی

نرم‌افزاری که با استفاده از آن به صورت آنلاین محصولات را به راحتی مقایسه و برترین آن را برای خرید انتخاب کرد، توسط محققان دانشگاه آزاد قزوین طراحی شده است.

طبق اظهارات محمد اکبری، سرپرست تیم طراحی این نرم‌افزار و از محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین، این اولین سایتی است که در دنیا امکان مقایسه محصولات را برای مشتریان فراهم می‌کند.

وی گفت: حدود یک سال است که این نرم‌افزار برای خرید راحت و انتخاب بهترین محصول راه‌اندازی شده است. در این نرم افزار، تک تک اطلاعات از ارزش غذایی تا قیمت و هر موردی که مربوط به محصولات غذایی است، قابل رویت برای مشتریان خواهد بود.

اکبری با اشاره به اینکه قابلیت امتیاز دهی محصولات در این نرم‌افزار برای مشتری گفت: به عنوان مثال یک مشتری از یک محصول استفاده کرده و می‌تواند در خصوص کیفیت آن نظر بدهد تا مشتریان دیگر از نظرات استفاده کنندگان قبلی بهره ببرند.

  چهار نکته‌ی امنیتی که باید در فعالیت‌ها و خریدهای اینترنتی در نظر بگیرید

وی مزایای این نرم‌افزار را قابلیت رتبه‌بندی و مقایسه کردن، ارتباط با تولیدکنندگان محصولات غذایی، مشاهده و مشارکت در نظردهی به محصولات و تماس با مشاوران و متخصصان تغذیه دانست.

اکبری تصریح کرد: تاکنون بیش از ۲ هزار محصول غذایی ایرانی در این سایت وارد شده است و به زودی مردم می‌توانند از آن برای خرید آنلاین استفاده کنند.

وی با اشاره به تعامل با بسیاری از تولیدکنندگان و فروشگاه‌ها برای ارائه خدمات به مردم، گفت: استفاده از این نرم‌افزار امکان خرید آنلاین را برای مشتریان ایجاد می‌کند. افزایش محبوبیت برند با پاسخگویی به مشتریان و شفاف سازی، افزایش آگاهی مشتریان با انتشار اطلاعات تکمیلی محصول، دسترسی به اطلاعات بازار سنجی از دیگر مزایای این نرم‌افزار محسوب می‌شوند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی زیر را پاسخ دهید *