تازه های تکنولوژی

ابزار بسیار معروف برای بازیابی اطلاعات از دست رفته شما

ما همه فایلهای مهم قبل را حذف کرده ایم. شاید این کار ماست، شاید پوشه عکس خانوادگی با عکس ها و فیلم های غیر قابل تعویض باشد. یا شاید مهمترین رمزهای عبور، بازی ها، اسناد و موارد دیگر باشد.
برای بازیابی فایل های خود، چه در قالب فیلم ها، عکس ها، اسناد، برنامه ها، ایمیل ها و یا حتی بازی ها، بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات رایگان است، EaseUS Data Recovery Wizard، یک گزینه عالی زمانی که شما نیاز به بهترین در کسب و کار .
در دسترس برای هر دو ویندوز و مک، این نرم افزار بازیابی سخت افزاری آسان برای استفاده و قابل اعتماد است که توسط حرفه ای ها و کاربران خانگی به تنهایی مورد علاقه است.
نصب پروسه
دانلود آسان و آسان EaseUS بسیار آسان است، تمام فایل های اجرایی و چند کلیک، تا زمانی که تمام فرایند تکمیل شود، و شما یک گام نزدیک به بازیابی فایل های از دست رفته خود خواهید بود.
فقط پس از نصب برنامه را راه اندازی کنید و آماده رول هستید
با استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات رایگان
از آنجا که EaseUS یک نرم افزار بازیابی هارد دیسک است، آن را به عنوان ساده برای درک و به حداقل ممکن نگاه کردن به عنوان ممکن است، تنها چند چیز شما نیاز به نگرانی در مورد وجود دارد و چند نفر از آنها زبان خود را انتخاب کنید، گرفتن کمک آنلاین و ایجاد پشتیبان برای داده های شما.
اما اجازه ندهید که این بیگناه نرم افزار بازیابی هارد دیسک، شما را به عنوان قدرت بسته بندی تحت تنه در نظر بگیرید.
شما در صفحه اصلی که دارای انواع فایل ها و برنامه های افزودنی است که می توانید در جستجوی بازیابی خود جستجو کنید که شامل فایل هایی که قبلا ذکر شده (مانند ویدیو، اسناد و ایمیل ها و غیره) و غیره را شروع کنید.
برو به صفحه بعدی و جستجو درایو که می خواهید فایل های شما از دست رفته از. به عنوان مثال، اگر شما عکس های خود را در درایو C از دست دادید، برای شروع روند بازی، باید بر روی درایو C کلیک کنید.
اسکن عمیق و اسکن سریع
دو نوع اسکن موجود برای سهولت کاربر، هر دو این اسکن بسیار قدرتمند هستند، اما اسکن عمیق برای هر فایل با شدت بیشتری نسبت به اسکن سریع جستجو می کند. اما، می تواند کمی بیشتر وقت بگذارد.
گاهی اوقات شما ممکن است هیچ اسکن سریع فایل را وارد نکنید و پنجره ای که می گوید نیاز به شروع اسکن عمیق برای جستجوی فایل های بیشتر ممکن است ظاهر شود. پس از شروع اسکن عمیق در این نرم افزار بازیابی فایل، به راحتی فایل هایی را که نیاز دارید بازیابی کنید و بیشتر پیدا کنید.

فقط متوقف کردن اسکن عمیق در یک درصد کوچک، ممکن است هزاران یا حتی صدها هزار فایل در یک لحظه پیدا کنید که فقط قدرت نرم افزار بازیابی هارد دیسک را نشان می دهد
قبل از بازیابی فایل های مربوطه که می خواهید بازیابی شوند، شما می توانید گزینه پیش نمایش آنها را داشته باشید و حتی براساس نوع آنها مانند صوتی، تصویری، ایمیل و … مرتب کنید. این امر باعث می شود فایل های خود را مشاهده و بازیابی کنید.
شما همچنین می توانید نتیجه اسکن خود را به صورت یک فایل حالت وضعیت بازیابی یا (.rsf) برای مشاهده بعدی ذخیره کنید.
یک مکان را انتخاب کنید و انجام می شود! آسان به عنوان آن.
پس از انتخاب فایل های مناسب، شما می توانید گزینه ای برای انتخاب محل ذخیره فایل داشته باشید؛ شما همچنین به شما هشدار داده می شود که فایل ها را در همان محل ذخیره کنید تا آنها را بازیابی نکنید، فقط به عنوان یک احتیاط در صورتی که درایو آسیب دیده باشد.
زمان لازم برای انجام این فرایند طول می کشد و بسیار ساده است. با بهترین نرم افزار رایگان نرم افزار بازیابی اطلاعات EaseUS، مسائل مربوط به از دست دادن اطلاعات عملا بیش از حد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی زیر را پاسخ دهید *