فوتبال بانوان برای اولین بار در عنوان FIFA 16 معرفی خواهد شد!

درآمد بالایی که شرکت‌های EA و Konami از عرضه‌ی عناوینی همچون FIFA و PES دارند، به اندازه‌ای بالا می‌باشد که همواره به فکر نوآوری در آنها بوده و سعی می‌کنند تا عناوینی را معرفی نمایند که بتوانند طرفداران و افراد بیشتری را به سمت خود بکشانند. اما امسال کمپانی EA قصد دارد تا به چیزهایی بیشتر از پول و شهرت فکر کند که می‌تواند برای طرفداران خوشایند باشد. سرانجام و پس از سال‌ها درخواست، عنوان FIFA 16 فوتبال بانوان را برای اولین بار در صنعت بازی‌های رایانه‌ای معرفی خواهد نمود.

البته وجود فوتبال بانوان به این معنا نیست که در FIFA 16 بتوانید تیم فوتبال بانوان لیورپول را انتخاب کرده و با سایر تیم‌ها به رقابت بپردازید، بلکه FIFA 16 موقعیتی برای معرفی بهترین فوتبالیست‌های بانوان در سطح جهانی می‌باشد. اینطور که اعلام شده، 12 تیم ملی بانوان در FIFA 16 حضور خواهند داشت که یکی از آنها مربوط به تیم ملی انگلستان است.

کاپیتان تیم ملی بانوان انگلستان، خانم Steph Houghton در این مورد اعلام کرده که این حرکت شرکت Electronic Arts می‌تواند یک گام بزرگ برای معرفی فوتبال بانوان در سطح جهانی باشد. همچنین، تمام اعضای تیم ملی بانوان انگلیس، از اینکه قرار است در FIFA 16 حضور داشته باشند فوق‌العاده هیجان‌زده هستند! وی ادامه داده که این موضوع می‌تواند کمک بزرگی به فوتبال بانوان بکند و این فوتبالیست توانمند، به عنوان اولین بانوی فوتبالیستی که در یک بازی رایانه‌ای حضور پیدا خواهد کرد، احساس غرور و خرسندی کرده است.

زمان زیادی تا بزرگترین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای یعنی E3 2015 باقی نمانده است و عنوان FIFA 16 نیز به صورت کامل در این نمایشگاه، معرفی خواهد شد. زمان عرضه‌ی این بازی نیز احتمالا پایان تابستان و یا ابتدای پاییز سال جاری باشد و قرار است برای PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC نیز عرضه گردد.

اما آیا تصور می‌کنید حضور بانوان در عنوان FIFA 16، می‌تواند به فروش بیشتر این بازی و یا حتی دنیای فوتبال بانوان کمکی کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=19216
منبع: Pocket-Lint

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان