فوتبال منیجر موبایل 2017 برای گوشی‌های‌هوشمند اندرویدی و iOS عرضه شد

هفته‌ی گذشته شرکت SEGA جدیدترین نسخه از بازی فوتبال منیجر 2017 را برای دو سیستم‌عامل اندروید و iOS منتشر کرد با این تفاوت که این نسخه تنها برای دارندگان تبلت منتشر شد. این شرکت بیان کرد که به زودی نسخه‌ی مخصوص گوشی‌های‌هوشمند را نیز عرضه کرده و حالا زودتر از آن‌چه که تصور می‌شود این بازی برای گوشی‌های‌هوشمند هم منتشر شده است.

بازی فوتبال منیجر 2017 برای تبلت‌های اندرویدی و iOS حدودا 20 دلار قیمت دارد در حالی که برای گوشی‌های هوشمند با قیمت 9 دلاری عرضه شده است. نسخه‌ی جدید این بازی محبوب دارای رابط کاربری پیشرفته‌تر نسبت به گذشته شده است تا کاربرن بتوانند بهتر از گذشته در بازی به کارهای خود بپردازند.

فوتبال منیجر موبایل 2017 برای گوشی‌های‌هوشمند اندرویدی و iOS عرضه شد

یکی دیگر از تغییرات ایجاد شده در این نسخه، امکان استفاده از استعدادیاب‌های حرفه‌ای برای پیدا کردن بازیکنان جوان و تبدیل کردن آن‌ها به ستاره است. همچنین برای خرید و فروش بازیکنان تنظیمات پیشرفته‌تری همچون قرض کردن آن‌ها با قراردادن بندهایی مختلف نظیر خرید در آینده ایجاد شده است. علاوه بر این، مربیان می‌توانند در صورتی که یک بازیکن در جلسه‌ی تمرینی کار اشتباهی را انجام داد وی را جریمه کنند و نظم بیشتری را به تیم خود ببخشند.

بازی فوتبال منیجر 2017 با تغییرات زیادی رو‌به‌رو شده است که یکی دیگر از این تغییرات اضافه شدن دو لیگ معتبر اروپایی لهستان و ترکیه بوده است تا مجموع تعداد لیگ‌های این بازی به 15 عدد برسد. برای دانلود این بازی در گوگل‌پلی اینجا و در آیتونز اینجا را کلیک کنید.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=56190
منبع: phonearena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان