آپدیت اپلیکیشن دوربین گوگل به نسخه 4.1 امکانات جدیدی را به ارمغان خواهد آورد

آپدیت اپلیکیشن دوربین گوگل به نسخه 4.1 امکانات جدیدی را به ارمغان خواهد آورد

گوگل اخیرا یکسری آپدیت جدید در اپلیکیشن دوربین خود در نسخه‎ی 4.1 آن ارائه داده است که به همراه آخرین نسخه‎ی پیش‎نمایش اندروید نوقا برای توسعه‎دهندگان عرضه شده است. هنوز تمامی این قابلیت‎های جدید مشخص نیست ولی ما مواردی که می‎دانیم با شما به اشتراک می‎گذاریم.

شاید مفیدترین قابلیت در بین ویژگی‎های جدید گزینه‎ای برای مکث کردن در عمل فیلم‎برداری است. نتیجه‎ی مستقیم این قابلیت صرفه‎جویی در زمان ویرایش‎هایی است که به صورت بالقوه شاید باید انجام شوند، به عنوان نمونه اگر قصد دارید در ویدئوی خود چیزی لحاظ کنید. توقف و شروع فیلم‎برداری به معنای این است که بایستی به ویرایش کلیپ‎ها همراه با هم بپردازید ولی مکس کردن به شما اجازه می‎دهد بعضی موارد را تغییر دهید و سپس از آن‎جا به بعد فیلم‎برداری را ادامه دهید.

ویژگی جالب دیگری که برای دوستداران جنون سلفی وجود دارد ژست‎های حرکتی جدید است تا سریعا عمل عکاسی از دوربین عقب به جلو جابجا شود. شاید شبیه آن را در دوربین گوشی Moto X به منظور باز کردن دوربین دیده باشید. ممکن است این قابلیت جدید زیاد به درد افرادی که به دنیای سلفی‎ها توجهی ندارند نخورد (یا افرادی که برای جابجا شدن بین دو دوربین عقب و جلو مشکلی در آهسته ضربه زدن بر روی دکمه‎ی مورد نظر روی صفحه‌‎ی نمایش ندارند)، ولی به اندازه‎ی کافی یک قابلیت جالب جدید به شمار می‎رود.

متاسفانه برای اکثر افراد، به نظر می‎رسد فایل نصب اپلیکیشن Camera v4.1 تنها بر روی دستگاه‎های دارای اندروید نوقا کار می‎کند، ولی از آن‎جایی‎که انتظار می‎رود خیلی زود نسخه‎ی نهایی این سیستم‎عامل در اختیار افراد قرار گیرد، ما شاهد عرضه‎ی گسترده‎تر این اپلیکیشن در آن زمان خواهیم بود.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=47171
منبع: phonearena

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان