زنگ تفریحسرگرمینرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها

بازی مخفی T-rex Easter Egg گوگل کروم، برای ویندوزفون منتشر شد

سال گذشته بود که گوگل بازی مخفی T-rex Easter Egg را برای مرورگر خود قرار داد. این بازی هنگامی که خطای شبکه‌ای در صفحات وب رخ می‌داد، خود را نمایان می‌کرد و البته به صورت مخفی در تنظیمات گوگل کروم قرار گرفته بود. شما در این بازی نقش یک تیرانوسار (دایناسوری دو پا و گوشت خوار) را بر عهده می‌گیرید و به دوندگی بی پایان خود ادامه می‌دهید.

حالا این بازی توسط توسعه‌ دهندگان برای ویندوز فون به شکل یک برنامه قابل دانلود است.

این بازی Dino Run Dinosty نام گرفته و ما را به شکل عجیبی به یاد بازی معروف Flappy Bird می‌اندازد. Dino Run با داشتن گرافیک 8 بیتی کلاسیک خود و صفحات سیاه و سفید به همراه رابط بسیار ساده و خلاقانه می‌تواند شما را برای مدت زیادی سرگرم کند. در توضیحات این بازی متن زیر آمده است:

این بازی در مورد یک تیرانوساری است که هم می‌تواند به تندی بدود و هم از روی موانعی که کاکتوس باشند، بپرد. هدف او در زندگی در واقع همین دو حرکت است و اگر به این کاکتوس‌ها برخورد کند نابود شده و کشته می‌شود و بازی باید از ابتدا شروع گردد.

تمامی کاری که شما برای انجام این بازی نیازمند هستید کلیک کردن بر روی صفحه نمایش است که با یک بار کلیک می‌توانید به طور معمولی بپرید و با دوبار کلیک پشت سرهم پرش بلندتری را داشته باشید. اگر شما از کاربران ویندوزفون هستید، پیشنهاد میکنیم حتما این بازی ساده و البته جذاب را امتحان کنید.

  معرفی بازی گرافیکی Modern Combat 5؛ یکی از بهترین بازی های جنگی برای اندروید، آی او اس و ویندوز فون + لینک دانلود

بازی مخفی Easter Egg گوگل کروم برای ویندوزفون منتشر شد

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی زیر را پاسخ دهید *