توانایی‎های Google Voice در مبارزه با تماس‎های اسپم بیشتر می‎شود

درست به مانند تنفری که اکثر افراد از ایمیل‎های بی‎ارزش و اسپم یا پیامک‎های مزاحم دارند، تماس‎های تلفنی اسپم نیز به یک شکل تنفرآور هستند چون برخلاف ایمیل‎ها و پیامک‎ها که سادگی پاک می‎شوند، فرد بایستی به این تماس‎ها پاسخ دهد و سپس متوجه شود مورد مزاحمت قرار گرفته است. حال سرویس‎های مختلفی به چشم می‎خورند که برابر چنین تماس‎هایی از فرد مراقبت می‎کنند و Google Voice یکی از آن‎ها است.

در انجمن پشتیبانی از Google Voice پستی به چشم می‎خورد مبنی بر این‎که “به منظور محافظت بیشتر از شما در برابر تماس‎های ناخواسته، ما اخیرا فیلتر اسپم خود برای Google Voice را بهبود بخشیده‎ایم. با استفاده از فناوری مشابهی که به منظور محافظت از اسپم در گوشی‎های پیکسل، نکسوس و Android One به کار گرفته شده است، حال ما می‎توانیم 2 برابر بیشتری اسپمرها را شناسایی، 20 درصد گزارش کمتر اسپم از کاربران دریافت و 40 درصد با دقت بیشتری تماس‎های اسپم را به نسبت گذشته شناسایی کنیم.”

بایستی اشاره کرد که اپلیکیشن Phone گوگل که در سال گذشته ارائه شد دارای قابلیتی بوده که به کاربران هشدار در رابطه با احتمال این‎که تماس دریافتی از یک اسپمر است، هشدار می‎داد، بنابراین ما حدس می‎زنیم این قابلیت حال به Google Voice نیز بسط داده شده است تا کاربران آن قادر به لذت بردن از سطح حفاظت مشابهی باشند.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=65179
منبع: ubergizmo

ديدگاه کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of