اپلیکیشن iOS گوگل کیبورد Gboard را در خود خواهد داشت

اگر به یاد داشته باشید در سال 2016، گوگل یک اپلیکیشن کیبورد مستقل به اسم Gboard ارائه داد که برای پلت‎فرم‎های اندروید و iOS نیز ارائه شده است. به نظر می‎رسد که این شرکت در اپلیکیشن iOS گوگل خود تغییراتی لحاظ کرده است تا کیبورد Gboard در آن ادغام شود.

براساس اعلام این شرکت “با آن‎که Gboard به عنوان یک اپلیکیشن مستقل ارائه شده است، اما حالا به همراه اپ Google نصب می‎شود. خود را محدود به استفاده از متن‎ها و شکلک‎های قدیمی نکنید چون با استفاده از Gboard می‎توانید با ایموجی‎ها خود را بیان، به چندین زبان ارتباط برقرار کرده و گیف‎ها به نسبت گذشته به مراتب جالب‎تر شده‎اند.”

Gboard در اپلیکیشن Google عملکرد تقریبا مشابهی با اپ Gboard دارد. یعنی اگر قبلا با این اپ کار کرده باشید، بایستی تا حد زیادی با نحوه‎ی عملکرد و قابلیت‎های آن آشنا باشید. به نظر ما اقدام گوگل باعث می‎شود کاربران با این اپ آشنا شده و نسبت به استفاده از آن به عنوان کیبورد پیشفرض دستگاه خود تشویق شوند.

کاربران در خود کیبورد قادر به انجام جستجوها، استفاده از گیف‎‏ها، ایموجی‎ها و موارد متعدد دیگر خواهند بود. علاوه بر این، گوگل یک ویجت به اسم “Trending on Google” را معرفی کرده است تا کاربران بتوانند همیشه با آن به‎روز باشند و از وقایع روز با خبر شوند. اگر مایل هستید می‎توانید از iTunes App Store این به‎روزرسانی را دریافت کنید.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=63615
منبع: ubergizmo

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان