Gravity Switch نام این بازی ساده و در عین حال اعتیادآور اندورید است

شاید شنیده باشید که اعتیادآورترین بازی‎ها اغلب اوقات بازی‎های ساده هستند. دقیقا همین تعریف در رابطه با بازی Gravity Switch صدق پیدا می‎کند. این بازی توسط شرکت Ketchapp ساخته شده که در گذشته بازی‎های ساده و واقعا اعتیادآوری نظیر Stack، Twist، Jelly Jump به همراه یک‎سری دیگر ساخته است. بازی Gravity Switch تازه‎ترین بازی‎ آن‎ها به شمار می‎رود و از همین الان به یک بازی محبوب تبدیل شده است. با آن‎که این بازی شما را حسابی درگیر خودش می‎کند ولی نیاز به کمی تمرکز، توجه و زمان‎بندی دقیق، همانند با بازی Stack، دارد.

چیزی که این بازی انجام می‎دهد در واقع سر و ته کردن فضا و مجبور کردن شما به شکستن قوانین جاذبه است. جنبه‎های کنترلی این بازی به صورت یک‎بار آهسته ضربه زدن است که به واسطه‎ی ضربه‎های خود شما باید مسیر ایده‎الی را به منظور عبور از بین هزارتوهای چالش‎برانگیز در طول بازی پیدا کنید. هدف این بازی این است که تا می‎توانید دور شوید، و در این راه هم‎چنین یک‎سری نیروهای ویژه در اختیار دارید که به شما در کسب بالاترین امتیاز کمک می‎کنند.

این بازی ساده بوده، ولی جنبه‎های گرافیکی همراه با آن بسیار عالی است. بازی Gravity Switch از سرویسGoogle Play Games نیز پشتیبانی می‎کند. یعنی شما قادر به همگام‎سازی داده‎ها بین دستگاه‎ها، از طریق سرویس ابری مربوطه خواهید بود. این کار به خصوص اگر باید گوشی‎هوشمند خود را ریست فکتوری یا آپگرید کنید، و نمی‎خواهید شروع شما در ابتدا با امتیاز بسیاری کم باشد، بسیار مفید است. هم‎چنین معنای این حرف این است که شما می‎توانید برای کسب بالاترین امتیاز ممکن با دوستان خود به رقابت بپردازید. چنین چیزی باعث می‎شود که همواره بازی‎هایی نظیر بازی Gravity Switch بسیار مفرح‎بخش‎تر باشند.

Gravity Switch برای دانلود در گوگل پلی استور دیده می‎شود. این بازی رایگان است ولی پرداخت‎های درون اپلیکیشنی دارد. یعنی شما قادر به دانلود آن و بازی به صورت رایگان هستید، ولی برای بعضی از گزینه‎ها در بازی باید پول پرداخت کنید. این بازی درون خود تبلیغات دارد که شیوه‎ی کسب‎ درآمد توسعه‎دهندگان آن به منظور ادامه دادن امر توسعه‎ی بازی‎های مشابه دیگر است. گرچه، یکی از خریدهای درون اپلیکیشنی به شما امکان خلاصی یافتن از تبلیغات را، اگر دیگر دوست ندارید آن‎ها را مشاهده کنید، می‎دهد. هزینه‎ی لازم برای پرداخت‎های درون اپلیکیشنی از 0.99 دلار تا 18.99 دلار است. به یاد داشته باشید که خریدهای درون اپلیکیشنی برای بازی کردن این بازی ضروری نیستند، فقط به شما کمک می‎کنند امتیازهای بالاتری به دست آورید یا تبلیغات را، همان‎طور که اشاره شد، حذف کنید. برای دانلود مستقیم از گوگل پلی روی تصویر زیر کلیک نمایید.

Google-Play-Button-NEW-e1460739245700

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=43623
منبع: androidheadlines

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان