رندرهای HTC 11 با دو لبه خمیده منتشر شد

حالا گوشی اچ‎تی‎سی 10 عمر 6 ماهه دارد، یعنی نیمی از راه یک چرخه‎ی عمر یک ساله را طی کرده است. شایعاتی در رابطه با انتظاراتی که می‎توان از نسل بعدی این گوشی داشت به چشم نمی‎خورد، ولی خیلی طول نخواهید کشید که طیف همیشگی درز تصاویر و اطلاعات به بیرون رخ خواهد داد. وب‎سایت Tech Configurations قبلا تصاویری مفهومی از گوشی “Ocean” اچ‎تی‎سی منتشر کرده‎ بودند و حالا جنبه‎های بصری گوشی اچ‎تی‎سی 11 را نیز به تصویر می‎کشند.

هما‎ن‎طور که در انتهای پست می‎توانید مشاهده کنید، این گوشی دارای یک طراحی خمیده‎‎ی لبه به لبه، بسیار شبیه به گوشی‎های گلکسی اس 7 اج و نوت 7 سامسونگ خواهد بود. روندی که سایر شرکت‎ها نظیر شیائومی نیز آن را در پیش گرفته‎اند و انتظار می‎رود که شرکت‎های دیگر نیز به این نوع خلاقیت رو آورند.

جالب است، در طراحی مفهومی این گوشی نظیر گوشی Ocean با دستگاهی روبرو هستیم که بدون دکمه است. باید اشاره کنیم که طراحی هر کدام از دستگاه‎های Ocean (یا 3 تای آن‎ها) نشات گرفته از تصویری بوده است که توسط یکی از طراحان خود اچ‎تی‎سی به بیرون راه یافته بود. اگر طراحی بدون دکمه چیزی باشد که این شرکت تایوانی قصد استفاده از آن را دارد، منطقی است که پرچم‎دار بعدی آن‎ها نیز از همین منطق پیروی کند.

این طراحی مفهومی خاص هم‎چنین تلقینی برای ضد‎آب بودن این گوشی است، قابلیتی که روز به روز در پیش چشم کاربران بیشتری یک ویژگی الزامی می‎شود. اپل و چندین شرکت دیگر حالا در سطح پرچم‎دارهای خود قابلیت ضد‎آب بودن را لحاظ کرده‎اند، و اگر اچ‎تی‎سی قصد دارد با شرکت‎های بزرگ در این حوزه رقابت کند، حفاظت دستگاه‎هایش در برابر عناصر طبیعی یک تصمیم منطقی به نظر می‎آید.

در این تصویر سیستم دوربین دوگانه در پشت نیز دیده می‎شود و جنبه‎های ارتباطی گوشی بر عهده‎ی پورت یو‎اس‎بی Type-C است.

تصاویر مفهومی گوشی اچ‎تی‎سی 11 را در زیر می‎توانید مشاهده کنید.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=54105
منبع: phonearena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان