اچ‌تی‌سی نتوانست به‌روزرسانی اندروید 7.0 نوقا را طبق زمان وعده داده شده برای One A9 عرضه کند

گوشی A9 اچ‌تی‌سی دارای قابلیت‌های بسیار خوبی نظیر اسپیکرهایی با کیفیت بالا و بدنه‌ای تمام فلزی است اما مشخصه‌های فنی این گوشی اجازه نمی‌دهد که از آن به عنوان یک پرچم‌دار یاد شود. چیپست اسنپ‌دراگون 617، نمایشگری فول‌اچ‌دی، 2 یا 3 گیگابای رم به همراه حافظه‌ی داخلی 16 گیگابایتی نمی‌توانند به عنوان مشخصات فنی یک پرچم‌دار تلقی شوند. یکی از قابلیت‌های قابل ذکر این گوشی در زمان معرفی رسمی قول شرکت اچ‌تی‌سی مبنی بر دریافت به‌روزرسانی‌های اندروید در عرض 15 روز بوده و توئیتی که به تازگی این شرکت تایوانی فرستاده نشان می‌دهد که اچ‌تی‌سی نمی‌تواند به قول خود عمل کند.

اچ‌تی‌سی در توئیتی که فرستاده سه گوشی HTC 10، HTC A9 و HTC One M9 را به عنوان گوشی‌هایی نام برده که اندروید 7 نوقا را دریافت خواهند کرد. براساس گفته‌های اچ‌تی‌سی، این ‌به‌روزرسانی در سه ماهه‌ی آخر سال 2016 برای این سه گوشی عرضه خواهد شد و در ابتدا، نسخه‌های آنلاک شده این آپدیت را دریافت می‌کنند و سپس اچ‌تی‌سی به سراغ نسخه‌هایی می‌رود که با اپراتورها قرارداد دارند. این در حالی است که اندروید 7 گوگل حدود چهار روز پیش به صورت رسمی انتشار یافت و انتظار می‌رفت اچ‌تی‌سی طی هفته‌های آینده این به‌روزرسانی را حداقل برای گوشی A9 عرضه کند اما فعلا کاربران این گوشی باید منتظر فصل پاییز باشند.

بااین وجود، می‌توان به جرات گفت که اچ‌تی‌سی یکی از بهترین تولیدکننده‌های گوشی‌های‌هوشمند در زمینه‌ی به‌روزرسانی گوشی‌های خود است. آن‌ها قصد دارند پرچم‌داران خود را خیلی زودتر از دیگر شرکت‌ها به اندروید 7 مجهز کنند و حالا باید منتظر ماند و دید آیا دیگر گوشی‌های این شرکت نیز این به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد یا خیر؟

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=50270
منبع: androidheadline

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان