هوآوی تایید کرد: P9 با دوربین ثانویه Leica به میدان خواهد آمد

در ماه فوریه بود که اعلام شد شرکت‌های هواوی و لایکا از این به بعد به منظور تولید و طراحی در صنعت عکاسی گوشی‌های هوشمند با یکدیگر همکاری خواهند نمود. مسلما تولید و طراحی گوشی پی 9 شرکت هواوی اولین و البته بزرگترین قدم به منظور پیشرفت در این زمینه در حیطه توسعه و انتقال تجربیات می‌باشد. آقای گو پینگ، نائب رئیس شرکت هواوی نیز در طی کنفرانس رسمی این شرکت این طور اضافه کرد که: “ما در حال تلاش به منظور رونمایی هر چه سریع‌تر از گوشی‌ پی9 (پرچم‌دار گوشی‌های شرکت هواوی) هستیم و البته این محصول با همکاری کمپانی لایکا پدید آمده است”.

در همین حال تصویری جدید از گوشی هوشمند پی9 هواوی و البته از بخش خلفی بدنه آن به بیرون درز کرده است که در صورت بررسی دقیق آن متوجه خواهید شد که در بخش ماژول دوربین اصلی شاهد حضور دو عدد لنز دوربین در این بخش می‌باشیم. از طرفی در بخشی دیگر نیز شاهد حضور نام برند لایکا بر روی بدنه گوشی هوشمند هستیم. این موضوع به دلیل قرار گرفتن لنز انحصاری شرکت لایکا (با نام Summarit) بر روی دوربین این گوشی بوده و البته از مشخصات فنی این لنز می‌توان به عدد دیافراگم f/2.2 به همراه فاصله کانونی 27 میلی‌متری (در مقایسه با حسگرهای 35 میلی‌متری) اشاره کرد.

zdf

در هر صورت تا سه روز دیگر یعنی در تاریخ ششم آوریل (هجدهم فروردین ماه) شاهد رونمایی رسمی شرکت هواوی از گوشی پرچمدار سال 2016 این کمپانی با نام پی9 خواهیم بود. مطمئنا کیفیت دوربین جدید این شرکت که حاصل همکاری شرکت چینی هواوی به همراه کمپانی آلمانی لایکا می‌باشد، می‌تواند توجه بسیاری از کاربران و خریداران و البته خبرگزاری‌ها را به سوی خود جلب نماید.

 

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=37377
منبع: gsmarena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان