اینستاگرام با فیلترهای صورت و ابزار خلاقانه به‎روزرسانی شد

یک مرتبه‎ی دیگر اینستاگرام به تقلید یکی از قابلیت‎های محبوب اسنپ‎چت پرداخته است. این قابلیت شاید بزرگترین قابلیت اسنپ‎چت یعنی فیلترهای بیش از حد محبوب صورت است.

در آخرین به‎روزرسانی اینستاگرام به نسخه‎ی 10.21 برای هم کاربران اندروید و هم iOS، آن‎ها قادر خواهند بود بر روی یک دکمه آهسته ضربه بزنند و حالت فیلترهای صورت را فعال کنند. در این بخش کاربران می‎توانند از بین گروه کوچکی از فیلترها در انتهای صفحه انتخاب و در زمان آنی آن را به صورت خود اضافه کنند. نه تنها اینستاگرام به طور کامل این قابلیت را از اسنپ‎چت کپی کرده است، بلکه فیلترهایی را مورد استفاده قرار داده که بسیار شبیه به فیلترهای اسنپ‎چت هستند. حتی قابلیت‎های کوچک آن‎ها مشابه است مانند باز کردن دهان کاربر برای افکت‎ها و تصاویر پویای بیشتر. کاربر می‎تواند یک ویدئو با این تصاویر ضبط کند یا یک تصویر بگیرد و سپس می‎تواند آن‎ها را به بخش Story خود آپلود یا مستقیما برای یک کاربر یا گروه خاصی ارسال کند.

ویژگی “جدید” دیگر در این به‎روزرسانی Rewind نام دارد که در این قابلیت ویدئویی که ضبط شده است به صورت برعکس پخش می‎شود. این قابلیت نیز از اسنپ‎چت دزدیده شده که مدت زمان طولانی است از آن بهره می‎برد.

سایر موارد اضافه شده شامل هشتگ‎ها برای تصاویر Story کاربر و یک برس پاک‎کن می‎شود.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=67500
منبع: gsmarena

ديدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی زیر را پاسخ دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.