الگوریتم جدید اینستاگرام به‌زودی عکس‌ها را بر اساس سلیقه شما مرتب خواهد کرد

اینستاگرام تصمیم گرفته تا برای اینکه بتواند با دیگر شبکه‌های اجتماعی نظیر فیس‌بوک و توئیتر رقابت بیشتری داشته باشد تغییراتی را در برنامه‌ی خود ایجاد کند. اگر شما هم از جمله کاربران اینستاگرام هستید تصاویر و ویدیوها به ترتیب زمان برای شما به نمایش درمی‌آیند. حال این رویه قرار است کمی تغییر کند. از این پس اینستاگرام تصاویر و ویدیوها را بر اساس علاقه‌مندی‌های شما نشان می‌دهد و دیگر به ترتیب زمان شاهد عکس و ویدیوهای منتشر شده نخواهید بود. به گفته‌ی اینستاگرام، هرکاربر با وارد شدن به این برنامه حدود 70درصد از ویدیوها و عکس‌های منتشر شده را از دست می‌دهد. با الگوریتم جدید این برنامه، این رویه تغییر خواهد کرد.

بنابراین علاقه‌ی شما به شخص و یا پیج خاصی و میزان لایک‌هایی که آن پست دریافت کرده تاثیر بسیار زیادی در به نمایش درآمدن آن پست بر روی فید شما خواهد داشت. این روش برای کسانی که اشخاص زیادی را دنبال نمی‌کنند بسیار مفید خواهد بود؛ برای مثال این اشخاص در عرض یک روز ممکن است تنها ده پست را شاهد باشند اما با این روش براساس میزان علاقه‌مندی‌های فرد ممکن است تصاویر و ویدیوهای روز گذشته نیز به وی نشان داده شود.

از دیگر شبکه‌های اجتماعی که از این روش استفاده می‌کنند می‌توان به فیس‌بوک اشاره کرد. توئیتر نیز به تازگی به این روش روی آورده و حالا نوبت اینستاگرام شده تا پست‌ها را براساس علاقه‌مندی‌های کاربر نشان دهد. به نظر شما این روش می‌تواند پاسخ‌گوی نیازهای کاربران باشد؟ آیا اینستاگرام با این الگوریتم جدید رقابت جدی‌تری را با دیگر شبکه‌های اجتماعی خواهد داشت؟

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=36713
منبع: gsmarena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان