صفحه قفل آیفون به لطف iOS 10 کاربردی‌تر می‌شود

اکنون iOS 10 بر روی نیمی از دستگاه‌های سازگار نصب شده است

طبق آمار جدیدی که منتشر شده است، تقریبا 50 درصد افرادی که آیفون، آی‎پد یا آی‎پاد تاچ دارند به iOS 10 آپدیت کرده‎اند. iOS 10 تنها دو هفته قبل به صورت رسمی عرضه شد و قابلیت‎های جدیدی و تغییرات عملکردی در خود دارد و حالا شرکت آماری Mixpanel متوجه شده است که 48.16 درصد افرادی که گجت‎های iOS را دارند به طیف دارندگان این سیستم‎عامل پیوسته‎اند.

از آن‎جایی‎که آپدیت‎های iOS اپل برخلاف شرکت‎های اندرویدی نیازی نیست دستخوش تغییر شود، افراد دارای دستگاه‎های سازگار با iOS 10، به محض ارائه‎ی این آپدیت از سوی شرکت کوپرتینویی، قادر به دریافت آن بوده‎اند. این آمار چشم‎گیر ولی در مقایسه با سال قبل اندکی روند آهسته‎تری وجود دارد، ولی باید موفقیت اپل در این زمینه را به دلیل دیگری نیز نسبت داد. افرادی که سیستم‎عامل دستگاه خود را به‎روزرسانی نمی‎کنند، معمولا یادآورهایی بر روی دستگاه‎ خود در رابطه با دریافت آپدیت دریافت می‎کنند و با آن‎که این قضیه در ابتدا بسیار آزاردهنده نیست، ولی خیلی سریع رنگ می‎بازد. بنابراین، ما انتظار داریم این آمار اوج بگیرد چون اپل قصد دارد آمار مربوط به پذیرش iOS 9 را دوباره تکرار کند.

اکنون iOS 10 بر روی نیمی از دستگاه‌های سازگار نصب شده است

با آن‎که این ارقام اشاره به این دارند که اپل سعی دارد کاربران را مجاب کند با همان سرعتی که iOS 9 را نصب کردند، به iOS 10 رو آورند، تخمین‎های شرکت Mixpanel رسمی نیست. با این‎حال، همین شرکت هفته‎ی گذشته گزارش داد که در حدود یک سوم کاربران iOS 10 را نصب کرده‎اند و 47.79 درصد دستگاه‎های مذکور دارای iOS 9 هستند، پس به نظر می‎رسد که آخرین نسخه‎ی سیستم‎عامل اپل در نهایت توانسته است به اکثریت دستگاه‎های اکوسیستم اپل راه پیدا کند.

 

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=52934
منبع: phonearena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان