به روزرسانی iOS 8.4 عرضه شد

روز گذشته اطلاعات زیادی در مورد نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل iOS منتشر شد و پس از اینکه یکی از معاونین ارشد اپل به صورت رسمی اعلام کرد که امروز، iOS 8.4 به همراه سرویس Apple Music در دسترس خواهد بود، صبح امروز بسیاری از کاربران موفق شدند بروزرسانی دستگاه خود را به iOS 8.4 شروع کنند.

سرویس پخش موسیقی آنلاین Apple Music نیز که به صورت اشتراکی در اختیار کاربران خواهد بود، حالا بخشی از iOS 8.4 شده و برای تمامی گوشی‌ها و تبلت‌های این شرکت قابل استفاده خواهد بود. البته موارد دیگری در نسخه‌ی جدید از این سیستم‌عامل نیز تغییر پیدا کرده‌اند که شاید به اندازه‌ی راه‌اندازی سرویس Apple Music مهم نباشند. یکی از موارد اصلی که می‌توان به آن اشاره کرد، بهبود عملکرد اپلیکیشن موسیقی اپل، Music، می‌باشد که با سرویس Apple Music به صورت کامل سازگار بوده و امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

هم‌اکنون بهترین زمان برای اپل است تا بتواند جایگاهی میان بهترین سرویس‌های پخش موسیقی پیدا کند. ساعت 12 امشب نیز اولین پایگاه رادیویی اینترنتی اپل با نام Beats 1 کار خود را آغاز خواهد نمود. البته قرار بود زمان شروع کار این پایگاه رادیویی، ساعت 9 امشب باشد اما این موضوع محقق نشده و ساعت 12، این پایگاه اینترنتی در اختیار کاربران خواهد بود.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=20212
منبع: TheVerge

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان