صفحه نمایشی با جوهر الکترونیکی برای آیفون 6

از آن‌ جایی که ما از گوشی خود هر چند دقیقه یک بار استفاده می‌کنیم و آن را برای موارد مختلفی روشن می‌نماییم طبیعتا باتری گوشی نمی‌تواند نیاز‌های ما را بر طرف کند. کمپانی روسی Yota با ساخت گوشی هوشمندی که صفحه نمایشی عادی به همراه نمایشگری با جوهر الکترونیکی دارد در حال تلاش است تا این مشکل را حل کند. با داشتن یک صفحه نمایش با جوهر الکترونیکی به شما این قابلیت داده می‌شود تا بدون روشن کردن گوشی اطلاعات زیادی را از ان دریافت کنید و در نتیجه مصرف باتری شما هم کمتر شود. اما کسانی که تمایلی به خرید این گوشی روسی نداشته باشند باید چه کاری انجام دهند؟ اینجاست که باید با قاب‌های شرکت popSLATE آشنا شوید.

صفحه نمایشی با جوهر الکترونیکی برای آیفون 6

این قاب با داشتن صفحه نمایشی 4 اینچی به صورت مجزا که بر روی پشت گوشی شما نصب می‌شود این امکان را به شما می‌دهد تا از جوهر الکترونیکی آن استفاده کنید. قاب popSLATE که مخصوص آیفون 6 طراحی شده به کاربر این اجازه را می‌دهد تا به وسیله‌ی بلوتوث، عکس یا نقشه‌ی مورد نظر را بر روی نمایشگر قاب را به نمایش در بیاورد. این تصاویر که به صورت سیاه و سفید در اختیار شما قرار می‌گیرند توسط یک برنامه‌ی مخصوص قابلیت کنترل شدن را دارند. اگر هم تمایلی به نصب برنامه‌ی مخصوص این قاب ندارید می‌توانید از دکمه‌ی مخصوص تعبیه شده بر روی قاب برای تغییر تصاویر استفاده کنید.

قاب کمپانی popSLATE دارای باتری 240 میلی آمپری است که با یک بار شارژ کردن می‌توانید از آن تا 7 روز استفاده کنید. این قاب که در ماه ژانویه برای عموم در دسترس خواهد بود فعلا ویژگی‌های محدودی دارد و بدون شک در آینده‌ای نه چندان دور کمپانی popSLATE ویژگی‌های بیشتری را به آن اضافه می‌کند.

جالب است بدانید که این شرکت ابتدا در سال 2012 از این محصول رونمایی کرده و منتظر فرصتی مناسب برای عرضه‌ی آن بوده است. قاب کمپانی popSLATE که برای گوشی‌های آیفون تدارک دیده شده با قیمت 129 دلار تا چند ماه دیگر عرضه می‌شود و به تمامی مناطق دنیا فرستاده خواهد شد. نظر شما چیست؟ آیا این قاب‌ها می‌توانند در عملکرد باتری تاثیر مثبتی داشته باشند؟

صفحه نمایشی با جوهر الکترونیکی برای آیفون 6 صفحه نمایشی با جوهر الکترونیکی برای آیفون 6 صفحه نمایشی با جوهر الکترونیکی برای آیفون 6

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان