John Gruber : ساعت هوشمند Apple iWatch در ماه آینده معرفی می شود

John Gruber از زمانی که اطلاعاتی درباره دستگاه های اپل لو داده، شهرت خوبی به دست آورده است. بنابراین وقتی Gruber می گوید Apple iWatch که مدت هاست در انتظار آن هستیم ماه آینده معرفی می شود، پس شانس زیادی برای صورت گرفتن آن وجود دارد. اپل در 9 سپتامبر مراسمی را برگزار می کند که انتظار می رود در آن مراسم از اپل آیفون 6 رونمایی کند. این امکان وجود دارد که همزمان iWatch نیز معرفی شود.

تا ماه جولای سال گذشته، اپل نام iWatch را در تعدادی از کشورها به ثبت رساند. انتظار می رود این ساعت با تعدادی از سنسورهایی همراه باشد که به آن اجازه می دهد معیارهای مرتبط با سلامت مانند ضربان قلب، فشار خون و احتمالا مقادیر قند خون را نشان دهد. این اطلاعات به برنامه سلامت اپل ارسال می شود تا مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند. این برنامه روی iOS 8 آغاز به کار کرده است.

اپل تحت فشار است و شاید همه انتظار دارند که با یک ساعت هوشمند خاص، دنیای ساعت های هوشمند و مچبند ها را متحول کند، چرا که با وجود اینکه  تعدادی ساعت هوشمند از طرف رقبای اپل مانند سامسونگ و ال جی عرضه شده، ولی تاکنون مدل خاصی که مورد توجه عموم قرار گیرد، وجود نداشته است.

لینک کوتاه | منبع: phonearena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان