تصاویر جدیدی از نمای جلویی گوشی G6 ال‌جی منتشر شد

به تازگی تصویری از G6 ال‎جی منتشر شده که نمای جلویی این گوشی به همراه مدار متصل به پنل آن را نشان می‌دهد. گرچه این احتمال وجود دارد که این عکس واقعا از نمای جلویی پرچم‎دار بعدی ال‎جی گرفته شده باشد ولی این اولین مرتبه‎ای نیست که تصاویر G6 منتشر می‎شود. با توجه به زمان نزدیک شدن به رونمایی این گوشی حجم تصاویر به بیرون درز یافته از خود گوشی و هم‎چنین قاب‎های آن افزایش یافته است که همگی طراحی عالی پرچم‎دار بعدی ال‎جی را نشان می‎دهند. با این وجود، این تصور با تصاویر قبلی کمترین شباهت را دارد.

در این تصویر شما می‎توانید مشاهده کنید که پنل جلویی این گوشی علی‌رغم برخوردار نبودن از پنل نمایش با ضخامت چشمگیر، دارای لبه‎های بسیار نازکی در سمت چپ و راست بوده و لبه‎های بالایی و پایینی نیز نسبتا طراحی مینیمالی به خود گرفته‎اند. لوگوی ال‎جی در بخش پایینی این پنل دیده می‎شود و دوربین جلو و سنسورهای نور محیطی در بالا قرار گرفته‎اند. در این تصویر نمای جلویی گوشی سفید به نظر می‎‌رسد، گرچه احتمالا تابش نور آن را روشن‎تر کرده است چون تصاویر قبلی که از LG G6 دیده بودیم رنگ این دستگاه را نقره‎ای نشان داده بود.

ال‌جی طی کنفرانسی مطبوعاتی علاوه بر نام LG G6، رونمایی آن در کنگره جهانی موبایل بارسلون را نیز تایید کرده است. بنابراین با وجود تایید ال‌جی مبنی بر اینکه این گوشی در اوایل اسفندماه معرفی خواهد کرد، هیچ‎کدام از موارد مربوط به جزئیات طراحی این گوشی که در تصاویر مختلف دیده‎ایم یا مشخصاتی که به همراه آن‎ها مطرح شده است مورد تایید این شرکت قرار نگرفته‎اند.

در نتیجه اکثر جزئیات از جمله مشخصات سخت‎افزاری و طراحی این گوشی کم و بیش در حد فرض باقی می‎مانند. تنها موردی که تا کنون شایعه‌ای در رابطه با آن منتشر نشده، قیمت و تاریخ ورود آن به بازار است.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=59572
منبع: androidheadlines

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان