گوشی G6 ال‌جی احتمالا از حسگر عنبیه چشم برخوردار باشد

شایعات در مورد یکی از بهترین گوشی‌های‌هوشمند سال آینده هر روز بیشتر می‌شوند و امروز بار دیگر شایعه‌ی جدید در مورد گوشی G6 ال‌جی منتشر شده است. ال‌جی که حالا با افت سامسونگ قصد دارد این شرکت را از تخت پادشاهی گوشی‌های‌هوشمند کنار بزند ویژگی‌های جدیدی را در پرچم‌دار بعدی خود به کار خواهد برد. این شرکت در پرچم‌دار بعدی احتمالا از حسگر عنبیه‌ی چشم استفاده خواهد کرد و سیستم پرداخت اینترنتی خود را موسوم به LG‌ Pay به کار خواهد گرفت. تمامی این‌ موارد به همراه باتری که بتوان آن را جایگزین کرد می‌تواند گوشی بعدی ال‌جی را به یکی از بهترین‌های بازار تبدیل کند.

سامسونگ به علت مشکلات پیرامون گلکسی نوت ۷ و عدم تولید آن نتوانست حسگر عنبیه‌ی چشم را به خوبی در گوشی‌های‌هوشمند به کار گیرد و حالا این فرصت برای ال‌جی پیش آمده تا بتواند از این ویژگی در پرچم‌دار بعدی خود استفاده کند. تنها مایکروسافت در سرویس Hello خود از حسگر عنبیه‌ی چشم استفاده کرده و دیگر شرکت‌ها از جمله اپل و سامسونگ نتوانسته‌اند آن را در گوشی‌های‌هوشمند خود به کار گیرند.

تاکنون شایعات زیادی در مورد حسگر عنبیه‌ی چشم تولید شده توسط ال‌جی شنیده شده است. یکی از این شایعات بر این نکته تاکید داشت که ماژول حسگر عنبیه‌ چشم ال‌جی با دوربین گوشی یکی خواهد شد تا کاهش هزینه‌ها  و فضای بیشتر برای ساخت گوشی در اختیار ال‌جی قرار بگیرد.

یکی دیگر از مواردی که ال‌جی می‌تواند در پرچم‌دار بعدی خود آن را به کار گیرد داشتن باتری با قابلیت تعویض خواهد بود. در دو گوشی V20 و G5 ‌ال‌جی این ویژگی را شاهد بودیم و با توجه به مشکلات گلکسی نوت 7 می‌توان این انتظار را داشت که ال‌جی به خوبی از مشکلات پیش آمده درس گرفته باشد و گوشی نسبتا کاملی را روانه بازار کند.

انتظار می‌رود گوشی‌هوشمند G6 ال‌جی در اسفندماه به صورت رسمی معرفی شود. به‌هر‌حال بعد از فروش نامناسب پرچم‌دار قبلی این شرکت یعنی G5 باید دید ال‌جی در گوشی بعدی خود باز هم می‌تواند به دوران اوج خود برگردد یا اینکه قهرمان بعدی ال‌جی بار دیگر با شکستی بزرگ روبه‌رو خواهد شد.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=56432
منبع: slashgear

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان