یک مرد با آیفون خود در لاس‌وگاس ازدواج کرد!

یک مرد با آیفون خود در لاس‌وگاس ازدواج کرد!

Aaron Chervenak یکی از دامادهای متعددی است که یک عروسی بسیار سریع را در لاس‎وگاس تجربه کرده است. در تاریخ 31 اردیبهشت، در کلیسای کوچکی در لاس‎وگاس، این فرد با عشق زندگی خود، آیفون اپل، ازدواج کرد. صاحب این کلیسا اقای مایکل کِلی اعلام کرد که “در ابتدا ما بحت‎زده بودیم، ولی بعد تصمیم گرفتیم که این مراسم را انجام دهیم. واقعا افراد زیادی نیستند که با اشیاء بدون جان زندگی کنند.”

کِلی اشاره می‎کند که آقای Chervenak با این کار خود پیامی را به جامعه ارسال کرده است. ما با گوشی‎های هوشمند خود می‎خوابیم و بیدار می‎شویم و آن‎ها را در تخت خواب نیز می‎بریم. ما با گوشی خود شبانه روز هستیم و اولین چیزی که صبح به آن نگاه می‎کنیم، گوشی‎مان است. آیا چنین چیزی نظیر ازدواج نیست؟

این عروسی مسلما توسط ایالت نوادا رسمیت ندارد. و آقای Aaron Chervenak در رابطه با این اقدام خود می‎گوید “مسلما، این اقدام نظیر ازدواج با یک انسان جنبه‎ی احساسی ندارد، ارتباط احساسی کاملا یک چیزی متفاوت است. و ازدواج نمادین است، از آن‎جایی‎که به طور قانون ازدواج با یک شیء امکان‎پذیر نیست. ولی هم‎چنان این کار من پیام خودش را دارد. این دستگاه‎های کوچک روز به روز بیشتر برای ما عزیز می‎شوند، بنابراین عمل کوچک نمادین من نشان‎دهنده‎ی ارزش بالای آن‎ها است.”

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=44722
منبع: phonearena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان