حساب‌های کاربری شبکه‌های اجتماعی مدیرعامل فیس‌بوک هک شدند

بدون شک بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی مارک زاکربرگ، فیس‌بوک است؛ اما او حساب‌های کاربری دیگری نیز دارد که بسیار حساس هستند. به نظر می‌رسد هکرها به حساب اینستاگرام، لینکدین، پینترست و توییتر مارک زاکربرگ حمله کرده و کنترل این حساب‌ها را در دست گرفتند. اینکه هکرها همچنین گفته می‌شود که به ایمیل شخصی وی دسترسی پیدا کرده‌اند؛ اما این موضوع قطعی نیست،ولی این احساس که آیا رابطه مشترکی بین حساب‌ها باشد به وجود می‌آید. به احتمال زیاد این امر به دلیل بروز مشکلاتی در رمز عبور 2012 لینکدین بوده است.

بسیاری از شواهد به سرعت از میان برداشته شد (ما برخی از آن‌ها را برای آیندگان حفظ کرده‌ایم)، این نیز نشان می‌دهد که مارک زاکربرگ در راس همه چیز قرار دارد. ,

از فیس‌بوک خواسته شده که برخی از این وقایع را افشا کند. این اتفاق به طور وحشتناکی شبیه همان اتفاقی است که چند روز پیش بر سر Katy Perry آمد. در حالیکه هیچ چیز قطعی در مورد ارتباط این دو نمی‌توان یافت اما از میان برداشتن این تردیدات که آیا هکرهای این دو یکی است یا نه، دشوار به نظر می‌رسد. البته این نکته قطعی است: زاکربرگ در حال حاضر به خوبی آگاه است که حتی حساب‌های قدیمی و به ندرت استفاده شده هنوز هم هدف اصلی متجاوزان به شمار می‌آیند.

mark-zuckerberg-twitter-hack

mark-zuckerberg-pinterest-hack

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=42787
منبع: engadget

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان