میزو اولین ساعت هوشمند خود را با نام “میکس” معرفی کرد

شرکت چینی میزو امروز از اولین ساعت هوشمند خود رونمایی به عمل آورد. این محصول با سرمایه‌گذاری شرکت Taobao طراحی و تولید گشته است. این ساعت هوشمند که با نام Mix شناخته می‌شود در کنار ویژگی‌های مربوط به دستبند‌های هوشمند ورزشی، دارای چهره‌ای از یک ساعت آنالوگ (نه دیجیتال) است که علاوه بر آن از قابلیت‌های جدیدی نیز بهره می‌برد.

Meizu Mix (2)

این ساعت هوشمند دارای یک چراغ LED است که در هنگام رویداد جدید هشدار خواهد داد. از طرفی این محصول قادر است از طریق سرویس LE بلوتوث خود با گوشی هوشمند در ارتباط باشد. البته در این زمینه نیاز به برنامه مربوط به شرکت میزو نیز هست. باتری این ساعت دارای ظرفیتی برابر با 270 میلی‌آمپر ساعت بوده که می‌تواند به مدت 240 روز دوام آورد.

ساعت هوشمند Meizu Mix از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به ساعت‌های کلاسیک ساخته شده توسط شرکت‌های سوییسی دارد. فناوری ساخت 42 میلی‌متری و 316L بدنه استیل آن و همچنین شیشه جلویی از جنس یاقوت، این شباهت را بیش از پیش افزایش خواهد داد. بدنه اصلی این ساعت در رنگ‌های مشکی و نقره‌ای قابل خریداری بوده و از طرفی تا 30 دقیقه زیر آب در برابر خیس شدگی بخش‌های داخلی مقاومت از خود نشان خواهد داد. در مورد بند این ساعت نیز باید گفت که سه گزینه در پیش روی خریداران وجود خواهد داشت. مدل‌های جین، چرم و فلزی از جمله این موارد خواهند بود. قیمت این مدل‌های به ترتیب برابر با 1000، 1300 و 1500 یوآن چین خواهند بود.

Meizu Mix (1)

ساعت هوشمند Mix میزو به احتمال بسیار زیاد در ماه اکتبر به طور رسمی عرضه خواهد شد. برای نسخه جین می‌بایست 150 دلار بپردازید که البته با این پول می‌توانستید ساعت هوشمند Withings Activite Steel را تهیه نمایید.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=49479
منبع: gsmarena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان