مایکروسافت در رابطه با عدم پشتیبانی لومیا 650 از قابلیت کوانتینیوم توضیح می‌دهد

مایکروسافت به تازگی از گوشی جدید خود به نام لومیا 650 پرده برداشت. این گوشی که از لحاظ سخت افزاری گوشی قدرت‌مندی نبوده و بیشتر در رده‌ی گوشی‌های‌ میان‌رده قرار می‌گیرد به این علت سر و صدای زیادی را راه انداخت که احتمالا آخرین لومیای معرفی شده توسط مایکروسافت خواهد بود. از طرفی دیگر اگر این آخرین لومیای مایکروسافت و به طور کلی آخرین لومیای معرفی شده در گوشی‌های‌هوشمند باشد، لومیا 650 فاقد یک ویژگی بزرگ است و آن‌هم چیزی نیست جز کوانتینیوم .

به گفته‌ی مایکروسافت هدف اصلی این شرکت از ساخت لومیا 650، ارائه‌ی گوشی با طراحی زیبا و قیمتی مناسب بوده است. با این رنج قیمت، مایکروسافت در لومیا 650 ویژگی‌هایی را همچون Office، OneDrive و کورتونا قرار داده است. بنابراین کاربران می‌توانند با لومیا 650 همواره اطلاعات خود را با ویندوز 10 همگام‌سازی کنند.

مایکروسافت از کاربران خود خواسته اگر به دنبال ویژگی‌ کوانتینیوم هستند به سراغ پرچم‌دار این شرکت یعنی لویما 950 و لومیا 950 XL بروند. شاید این چیزی نباشد که کاربران این شرکت از مایکروسافت انتظار داشته‌ باشند چرا که قیمت این دو گوشی به مراتب بیشتر از لومیا 650 است.

اگر شما هم تاکنون ویژگی کوانتینیوم مایکروسافت به گوش‌تان نخورده باید بگوییم که این ویژگی گوشی‌هوشمند ویندوز 10 شما را در نمایشگرهای بزرگ‌تر به یک رایانه‌ی شخصی تبدیل می‌کند. از آن‌جایی که ویندوز 10 و ویندوز 10 موبایل سیستم‌عاملی یکسان هستند، هدف اصلی مایکروسافت این است تا در صورتی که شما به نوآوری بیشتری نیاز داشتید، بدون نیاز یکی از این دو، بتوانید هردو سیستم‌عامل را با یک دستگاه اجرا کنید.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=34890
منبع: ubergizmo

ديدگاه کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of