احتمال رونمایی مایکروسافت از یک سرفیس جدید در پنجم آبان‌ماه

احتمال رونمایی مایکروسافت از یک کامپیوتر سرفیس جدید در پنجم آبان‌ماه

در اوایل ماه آینده، شرکت مایکروسافت در شهر نیویورک رویدادی ویژه برای ویندوز 10 و سرفیس جدیدی برگزار خواهد کرد. این غول دنیای نرم‎افزاری شروع به ارسال دعوت‎نامه‎هایی برای تاریخ 5 آبان‎ماه کرده است و انتظار می‎رود این شرکت در این رویداد اخبار جدیدی در رابطه با کنسول ایکس‎باکس خود اعلام، در کنار آن سخت‎افزار سرفیس جدید را معرفی و جزئیاتی در رابطه با آپدیت بعدی نرم‎افزار ویندوز 10 در اختیار حضار بگذارد. انتظار نمی‎رود که با رویداد بزرگی روبرو باشیم، یا این‎که شاهد معرفی سخت‎افزار جدیدی باشیم، چون حجم زیادی از اخبار مربوط به محصولات سخت‎افزاری این شرکت به اواخر امسال موکول شده است.

حالا، زودتر از رویداد مایکروسافت تصاویری از موس و کیبورد برند سرفیس به بیرون راه یافته است و انتظار عموم تا حد زیادی این است که این شرکت حداقل از یک کامپیوتر رومیزی بدون کیس رونمایی کند. منابع اطلاعاتی که با برنامه‎های شرکت مایکروسافت آشنا هستند می‎گویند که این شرکت قصد به‎روزرسانی دستگاه‎های سرفیس بوک یا سرفیس پرو 4 خود را در این رویداد ندارد و به جای آن به نمایش لپ‎تاپ‎ها و دستگاه‎هایی با قطعات شرکت‎های مهم دیگر، تحت برند مایکروسافت، خواهد پرداخت.

توجه‎ی اصلی این رویداد رونمایی از رویای مایکروسافت برای ویندوز 10 و سخت‎افزار کامپیوتر رومیزی این شرکت با قدرت پشتیبانی از آن است. انتظار می‎رود این شرکت ردموندی جزئیاتی در رابطه با قابلیت‎های جدید ویندوز 10 و برنامه‎های خود در رابطه با ارائه‎ی دو آپدیت‎ نرم‎‌افزاری مهم برای این پلت‎فرم در سال آینده اعلام کند و طی این رویداد به توضیح این بپردازد که چطور بعضی از این قابلیت‎ها همسو با استراتژی بازی با ایکس‎باکس در بین این دو پلت‎فرم خواهد بود. منتظر اخبار بیشتر در رابطه با مایکروسافت در تاریخ 5 آبان از سوی تک‎نیوز باشید.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=53454
منبع: theverge

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان