بازی محبوب Modern Combat 5 برای اندروید و iOS رایگان شد!

بازی محبوب Modern Combat 5: Blackout که یکی از بهترین بازی‌های سبک اول شخص برای پلتفرم‌های اندروید، iOS و ویندوز فون می‌باشد از 6.99 دلار به رایگان تغییر یافت. البته خریدهای داخل بازی هنوز هم سر جای خود باقیست. شرکت گیم لافت سازنده‌ی این بازی معتفد است که رایگان شدن این بازی به خرید‌های داخل بازی و همچنین دانلود‌های بیشتر کمک زیادی خواهد کرد. شرکت گیم لافت در مورد رایگان شدن این بازی بیانیه‌ی زیر را صادر کرده:

آپدیت جدید بازی، Modern Combat 5 را برای میلیون‌ها گیمر رایگان می‌کند. ما در این آپدیت از تفنگ‌ها و کلاس‌های جدیدی نیز رونمایی کرده‌ایم. کسانی که از قبل هم بازی را خریداری کردن به درجه‌ی Veteran ارتقا یافته و انرژی نامحدود هم به آن ها اضافه می‌شود. هدف ما از رایگان کردن بازی این بوده که بازیکنان بیشتری را جذب کنیم تا بر طبق برنامه آپدیت‌های مختلف و متنوع خود را عرضه کنیم و بازی همچنان زنده بماند.

گیم لافت با دادن امکانات فراوان برای کسانی که بازی را خریده‌اند کار بسیار خوبی را کرده و ما به شما پیشنهاد می‌کنیم هر چه سریع‌تر این بازی جذاب و هیجان‌انگیز را دانلود کنید. این بازی برای iOS رایگان شده و به زودی و تا ساعاتی دیگر برای ویندوز و اندروید نیز رایگان می‌باشد.

  اپل دومین نسخه‌ی آزمایشی iOS 9.2 را به صورت عمومی منتشر کرد

برای دانلود این بازی کلیک کنید:‌ ویندوز، اندروید، iOS

 

بازی محبوب Modern Combat 5 برای اندروید و iOS رایگان شد! بازی محبوب Modern Combat 5 برای اندروید و iOS رایگان شد! بازی محبوب Modern Combat 5 برای اندروید و iOS رایگان شد! بازی محبوب Modern Combat 5 برای اندروید و iOS رایگان شد!

ديدگاه کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of