ویدئوی تبلیغاتی جدید سامسونگ از طول عمر بالای باتری گلکسی S7 حکایت دارد

ویدئوی تبلیغاتی جدید سامسونگ از طول عمر بالای باتری گلکسی S7 حکایت دارد

بر کسی پوشیده نیست که رونمایی از گلکسی نوت 7 باعث ایجاد غوغایی در این صنعت شده است، به نحوی که میزان پیش‎فروش‎های این گوشی هم‎چنان رو به اوج‎گیری است. ولی این غول فناوری کشور کره تمامی توجه‎ی خود را معطوف به یک جا نکرده است و محصولات عالی دیگری نظیر گلکسی اس 7 و اس 7 اج ارائه می‎دهد. و از آن‎جایی که هم‎چنان برای ورود نوت 7 به بازار باید صبر کنیم، به نظر می‎رسد که سامسونگ وقت مناسبی را برای بالا بردن تلاش‎های تبلیغاتی و بازاریابی خود پیدا کرده است.

همان‎طور که در ویدئوی تبلیغاتی زیر می‎توانید مشاهده کنید، سامسونگ تاکیدی بر طول عمر بالای باتری گلکسی S7 داشته است.

در این تبلیغ ستاره‎ی سینما دنی گلاور خودنمایی می‎کند، فردی که به احتمال زیاد به خاطر بازی در سری فیلم‎های اسلحه‎ی مرگبار، به همراه یکسری فیلم مهم دیگر، او را باید به یاد بیاورید. تمرکز اصلی خود تبلیغ بر روی عمر باتری می‎باشد. این ستاره‎ی دنیای اکشن سینما نقش یک افسر پلیس شهری را دارد که بمبی پیدا می‎کند که به شکل یک دریچه‎ی هوا است. نکته‎ی غافل‎گیر کننده این است که دنی توضیح می‎دهد که این دستگاه در 12 ساعت آینده منفجر می‎شود (گرچه شمارش معکوس تایمر 12 دقیقه را نشان می‎دهد) و همین قضیه به او وقت کافی می‎دهد که با گوشی گلکسی اس 7 اج خود مشغول بازی و مشاهده‎ی ویدئو شود.

در بررسی‎های دقیقی که از این گوشی صورت گرفته نشان داده شده است که میزان دوام باتری گوشی گلکسی اس 7 اج در کل 98 ساعت است، بنابراین یک 12 ساعت کامل در بحث پخش فایل‎های رسانه‎ای و بازی را سخت می‎توان باور کرد. ولی، باید اشاره داشت با یک تبلیغ و آن هم از نوع خنده‎دار روبرو هستیم، علاوه بر این جناب آقای گلاور در تبلیغ چرتی هم می‎زند. گرچه بدون توجه به جنبه‎های طنز این تبلیغ باید گفت اگر واقعا به دنبال خرید یک گوشی جدید هستید، گوشی گلکسی اس 7 واقعا انتخاب عالی است، به ویژه‎ی این‎که همان‎طور که در اخبار قبلا به استحضار شما رساندیم مدل خمیده‎ی این گوشی در صدر آمار فروش گوشی‎های اندرویدی قرار گرفته است.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=48378
منبع: gsmarena

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان