نینتندو از کنسول جدید خود موسوم به Switch پرده برداشت

نینتندو کنسول بازی جدیدی، تحت عنوان Switch را ارائه کرد و این اولین کنسولی است که به کاربران اجازه بازی در هر مکانی چه در داخل چه خارج منزل را می دهد.

در مرکز این سیستم جدید یک واحد نمایشگر HD قرار دارد که بر اساس پردازنده NVIDIA Tegra دربردارنده یک ست جدید از API به نام MVN ، کار می کند. برای استفاده در منزل کافی است این قطعه را به Nintendo Switch Dock قابل اتصال به تلویزیون متصل کنید. سویچ این دستگاه دارای یک مجموعه از کنترلر ها به نام Joy-Con که قابل اتصال به دو طرف نمایشگر بوده یا می‌تواند جدا شده و به Joy-Con Grip متصل شود که در این صورت مشابه کنترلرهای سابق می‌گردد.

در خارج از منزل به راحتی می‌توانید واحد نمایشگر را جداکرده و کنترلهای Joy-Con به هر طرف واحد متصل و آن را  به یک کنسول قابل حمل تبدیل کنید. واحد نمایشگر دارای یک پایه در پشت است که به این ترتیب می توانید کنترلرها را جدا و تنها بقیه واحد را روی میز قرار داده و بدون اینکه همه چیز را در دست داشته باشید بازی کنید. ولی نکته جالب‌تر اینکه هر یک از کنترلرهای Joy-Con طراحی یکسانی داشته بنابراین می‌توانید بازیهای دو نفره را با شخصی دیگر بازی کرده و هر بازیکن از یکی از کنترل‌های Joy-Con استفاده کند. حتی بهتر اینکه می‌توانید چندین کنسول ‌را با هم جفت کنید و بازی‌های چندنفره با بیشتر از دو بازیکن را بازی کنید.

  بازی Super Mario Run برای نینتندو 53 میلیون دلار سودآوری داشته است

همچنین اگر علاقه مند به کنترلرهای سنتی تر برای بازیه‌ای تک نفره یا چند نفره هستید، نینتندو یک Nintendo Switch Pro Controller را برای فروش عرضه کرده است.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=54282
منبع: GSMArena

ديدگاه کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of