تصویر گوشی جدید Nubia با سیستم دوربین دوگانه و 4 فلاش ال‎ای‎دی به بیرون درز پیدا کرد

روز جمعه تصویر جدیدی از یک گوشی‎هوشمند جدید Nubia مجهز به سیستم دوربین دوگانه در شبکه‎ی اجتماعی Weibo چین منتشر شد. دستگاه به تصویر کشیده شده در این عکس با کیفیت پایین که در بالا مشاهده می‎شود، محصولی است که بین دو گوشی اخیرا عرضه شده‎ی Nubia Z17 Mini و Meizu E2 قرار می‎گیرد، چون زبان طراحی کلی آن مشابه با گوشی اول و بهره‎مندی از 4 فلاش ال‎ای‎دی همانند با دستگاه دوم است. دو فلاش ال‎ای‎دی، دو رنگی در بالای نوار آنتن پنل پشتی این دستگاه قرار گرفته است که یکی از مشخصه‎های بارز گوشی E2 میزو محسوب می‎شود که در اوایل اردیبهشت‎ماه رسما معرفی شد و به نظر می‎رسد که زیر برند شرکت ZTE نسبت به عرضه‎ی گوشی مشابهی در آینده‎ای نزدیک علاقه دارد. تنها تفاوت بین این دو گوشی‎هوشمند این است که 4 فلاش ال‎ای‎دی گوشی Meizu E2 در سمت راست دوربین قرار دارد در حالی‎که دستگاه تصویر به بیرون درز یافته موقعیت آن‎ها را در سمت راست دوربین اصلی، در گوشه‎ی بالا سمت چپ پنل پشتی نشان می‎دهد.

با توجه به منبع خبر و کیفیت تصویر این گوشی مرموز Nubia، بایستی منتظر باشیم و ببینیم دستگاه مذکور واقعا وجود دارد و این شرکت چینی آن را در آیند‎ه‎ای نزدیک عرضه خواهد کرد یا خیر. این تصویر جزئیات دیگری در خصوص این گوشی منتشر نمی‎کند به جز این‎که در رنگ مات به بازار خواهد آمد و ظاهرا خبری از حسگر اثرانگشت در قسمت عقب نیست چون در بخش دو سوم بالایی پشت این گوشی این سنسور دیده نمی‎شود. در حقیقت، این گوشی به احتمال قریب به یقین دارای یک دکمه‎ی هوم فیزیکی به میزبانی حسگر اثرانگشت، برخلاف گوشی Nubia Z17 Mini خواهد بود.

در نهایت، اولین تصویر گوشی هنوز مجهول Nubia نشان می‎دهد که این دستگاه تا حدی از فلز ساخته شده است و لبه‎های گرد مشخصی دارد. حتی اگر فرض کنیم گوشی‎هوشمند مذکور واقعا وجود دارد، بایستی مدت زمانی طول بکشد تا این غول دنیای فناوری چین آن را وارد بازار کند چون آن‎ها به تازگی محصول میان‎رده‎ای را عرضه کرده‎اند.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=66571
منبع: androidheadlines

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of