Omate، دو ساعت هوشمند و مقرون به صرفه ی دیگر را معرفی کرد!

شرکت Omate را همگان با ساعت های هوشمند و مقرون به صرفه ای که پیشتر معرفی کرده است، می شناسند. یکی از ساعت های محبوبی که این شرکت در سال گذشته با قیمت 129 دلار روانه ی بازار کرد، ساعت های هوشمند X نام داشت (اولین ساعت از چپ) و پس از آن، ساعت هوشمند Lutetia بود که با قیمت 169 دلار روانه ی بازار شد (دومین ساعت از چپ).

حال سال 2015 آغاز شده است و این شرکت قصد دارد تا دو ساعت هوشند دیگر را به محصولات خود اضافه کند و قرار است در آنها از چیپ MT2502 شرکت مدیاتک بهره گیری کند. یکی از این ساعت های هوشمند Panerai نام داشته (دومین ساعت از راست) و با نوعی الهام گیری از شهر Roma (رم، پایتخت ایتالیا) ساخته شده است و دیگری نیز Racer نام داشته (اولین ساعت از راست) و نوعی محصول اسپرت از Omate به حساب می آید.

ساعت های هوشمند X و Lutetia که در سال گذشته روانه ی بازار شدند، از عملکرد های چندان زیادی برخوردار نبوده و همچون ساعت های هوشمند امروزی کار نمی کردند و به همین دلیل، باتری آنها تا یک هفته نیز دوام می آورد.

اگر میخواهید با ساعت های هوشمند Omate و مخصوصا ساعت هوشمند و اسپرت Racer بیشتر آشنا شوید، هم اکنون می توانید به وب سایت Omate مراجعه کرده و طرح های کامپیوتری و 360 درجه ی این ساعت هوشمند را مشاهده نمایید. همچنین می توانید این ساعت هوشمند را با قیمت 99 دلار خریداری کنید که علاوه بر زیبایی و کاریی ای که دارد، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد. البته این پیش فروش از تارین 5 ژانویه ی یعنی آغاز شده است و تا 15 ژانویه ادامه خواهد داشت و پس از آن، یعنی تا پایان 31 ژانویه، قیمت این ساعت هوشمند به 129 دلار افزایش پیدا خواهد کرد! زمان عرضه و انتقال این ساعت هوشمند نیز اواخر ماه فوریه اعلام شده است.

هنوز تصاویر و اطلاعات بیشتری همچون رنگ های موجود توسط Omate اعلام نشده است اما شریک این شرکت، کمپانی Richline Group اعلام کرده است که این ساعت های هوشمند به زودی در بازار انگلستان و آمریکا وارد می شود و علاقه مندان می توانند آنها را از خرده فروشی ها و یا جواهر فروشی ها خریداری نمایند.

نظر شما در رابطه با این ساعت های هوشمند چیست؟ به نظر شما قیمت پایین تر این ساعت های هوشمند نسبت به دیگر شرکت ها می تواند Omate را در رسیدن به موفقیت های بیشتر همراهی کند؟ نظرات خود را با تکنولوژی نیوز به اشتراک بگذارید.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=8505
منبع: Engadget

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان