وان‎پلاس 5 مجهز به دوربین 16 مگاپیکسلی، IMX398 سونی خواهد بود

گوشی‎های هوشمند برای این‎که در رقابت شدید بازار دوام داشته باشند به قابلیت‎هایی بیشتر از سریع‎تر و شیک‎تر بودن نیاز دارند. هم‎چنین حوزه‎های دیگری نیز وجود دارد که باعث شکل‎گیری موفقیت یک دوربین شود و یکی از ‎آن‎ها بخش دوربین است که یک گوشی با رده‎بالا اما بهره‎مند از یک دوربین بی‎کیفیت یقینا به خوبی در بین کاربران مورد استقبال قرار نمی‎گیرد.

حال دوربین گوشی‎های شرکت وان‎پلاس تا حدی قابل قبول بوده است. آن‎ها را نمی‏‎توان شگفت‎انگیزترین دوربین گوشی‎های هوشمند دانست اما این شرکت در حال تلاش برای افزایش کیفیت آن است و یقینا دوربین وان‎پلاس 5 با تغییر فراوانی روبرو خواهد شد. براساس شایعاتی که شنیده می‎شود، دستگاه در پیش روی این شرکت چینی گفته می‎شود یک سنسور 16 مگاپیکسلی IMX398 سونی است که باید گفت همان سنسوری بوده که در دوربین OPPO R9s به کار گرفته شده است.

بایستی قید کرد که ظاهرا این ادعا با مشخصات قبلی به بیرون درز یافته در توافق قرار دارد که اعلام شده بود این دستگاه در واقع بهره‎مند از یک دوربین 16 مگاپیکسلی خواهد بود که این شایعه‎ی جدید نیز با این گفته هم‎خوانی دارد. هم‎چنین نمونه تصاویری از دوربین مذکور به بیرون راه یافته است که سخت می‎توان کیفیت این دوربین را متوجه شود چون این تصاویر یقینا برای تست گرفته شده‎اند.

شایعات هم‎چنین اشاره به این دارند که وان‎پلاس 5 مجهز به سیستم دوربین دوگانه خواهد بود و بایستی ببینیم این شرکت تصمیم به استفاده از چه نوع سیستمی خواهد گرفت، البته به تمامی این گفته‎ها به دیده‎ی شک بنگرید و امیدواریم به زودی اطلاعات رسمی در این خصوص منتشر شود.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=67553
منبع: ubergizmo

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of